אוטופונט APS מאפשרת הדפסה מטלפון חכם

חברת אוטופונטAPS מאזור תעשייה פולג בנתניה, מציגה מימד חדש בהדפסה מטלפון חכם, iPad או מחשב נייד, ללא צורך בדרייבר או בחיבור קווי לרשת.
חברת אוטופונטAPS   מאזור תעשייה פולג בנתניה, מציגה מימד חדש בהדפסה מטלפון חכם, iPad  או מחשב נייד, ללא צורך בדרייבר או בחיבור קווי לרשת.
 
Mobile Print הוא מודול תוכנה חדש אותו פיתחה חברת SafeCom המיוצגת בישראל על ידי אוטופונט APS. המודול החדש משלב ניידות, גמישות יחד עם אבטחה בהדפסה.
 
אלון כהן, מנכ"ל אוטופונט APS, אומר כי Mobile Print  מאפשר למשתמשים להדפיס את עבודותיהם מכל מחשב נייד, טלפון חכם או  iPad בכל מקום בו קיימת גישה לאינטרנט, ללא שימוש בדרייבר.
לאחר מכן יכול המשתמש לאסוף את עבודתו בכל אחת ממדפסות הרשת הפרושות בארגון או באתר בביטחון, לאחר שהזדהה מול המדפסת באמצעות קוד או כרטיס עובד.
 
ההדפסה מתבצעת באמצעות שליחת קובץ ההדפסה לכתובת אימייל (כצרופה לאימייל) או העלאתו לאתר אינטרנט ושליחתו משם להדפסה. מרגע זה ההדפסה זמינה לשליפה מכל מדפסת בארגון.
 
אלון כהן מציין כי הפתרון מתאים במיוחד למוסדות חינוך, שדות תעופה, בתי מלון, ומשתמשים המבלים את מרבית זמנם בנסיעות והעובדים עם אמצעי מחשוב ניידים (טלפונים סלולריים, טלפונים חכמים, מחשבים ניידים, טאבלטים).
בהדפסה עם Mobile Print המשתמשים לא צריכים להתקין דרייבר מדפסת ייחודי על מחשבם האישי, וכן לא צריכים להיות מחוברים לרשת הארגון, החברה או בית הספר.

דילוג לתוכן