אוטומציה החדשה משדרגת את הענן שלה עם פתרון האחסון של INFINIDAT

הפרויקט בהיקף של מיליוני שקלים
במסגרת פרויקט רחב היקף של שיפור חווית המשתמש וזמני התגובה ללקוחות אוטומציה החדשה, הטמיעה לאחרונה החברה את פתרון האחסון InfiniBox בשני אתריה. לצורך כך השקיעה אוטומציה החדשה בשנה האחרונה מיליוני שקלים בשדרוג מערך התשתיות, דבר שיאפשר לחברה לפתח מוצרים בטכנולוגיה מתקדמת. פתרון האחסון של INFINIDAT הוא חלק מחזון כולל, אשר מיושם במערכות המחשוב בענן של החברה, שהיא היחידה המספקת שרותים לרשויות המקומיות המבוססים על הענן העצמאי שלה.
InfiniBox הינו פתרון אחסון יעיל ועתיר ביצועים, בעל יכולת לאחסן נפחים גבוהים בשטח קטן ובזמינות גבוהה. InfiniBox מציע נפח אחסון שימושי של כ- 2 פטה-בייט במסד בודד של 19 אינטץ'/U42, עם זמינות של 99.99999%, ביצועים של למעלה מ- 1M IOPS, קצב תקשורת גבוה במיוחד של עד GB/s 12.5 וצריכת חשמל שלא עולה על 8kWh.
הפתרון מאפשר לחברה לגדול בנפח הנתונים על פי הצורך, כאשר לא נדרש להחליף או לשדרג את הבקרים של מערך האחסון. החברה לאוטומציה רכשה שני מערכי אחסון עבור הענן המשרת את לקוחותיה: באתר הראשי בפ"ת ובאתר ה-DR בחיפה. שני המערכים מחוברים ביניהם ומסנכרנים את המידע באופן רציף.
יורם אסולין, מנהל חטיבת תשתיות של אוטומציה החדשה: "טכנולוגיית ה-InfiniBox עומדת בחזית הטכנולוגיה של מערכי אחסון ומהווה פריצת דרך משמעותית בכל נושא ה- SAN בארגונים גדולים. החברה לאוטומציה החליטה להיות בחוד החנית של טכנולוגיית האחסון ולכן בחרה לעבוד עם חברה המתווה את העתיד הטכנולוגי בתחום מהותי זה. ה-InfiniBox נבחר לאחר בחינה של מספר רב של פתרונות אחסון והוכח כפתרון חדשני המציע גמישות תפעולית ועסקית ללא התפשרות על זמינות וביצועים גבוהים, דבר שמאפשר לחברה לעמוד בדרישות השוק ולהגדיל נפחי האחסון עם הגידול בפעילות".
דן שפרונג, סמנכ"ל מכירות אזורי ב- INFINIDAT אמר כי: "InfiniBox מספק ביצועים, זמינות ועלות ללא תחרות ומאפשר לארגונים עתירי נתונים לממש את הפוטנציאל הרב ביותר הגלום במידע שלהם, וכך להתבלט בשוק התחרותי ולגדול".
אסולין מוסיף כי: "יתרה מכך, הפתרון מאפשר לחברה לאוטומציה יכולות גיבוי מתקדמות וביצוע Snapshot באופן פשוט ויעיל מבלי להשפיע על הפעילות השוטפת וזמני התגובה ללקוחות. בזכות הטכנולוגיה החדשנית, החברה יכולה לפתח מוצרים ולדחוף אותם קדימה, ולא להיות מוגבלת בטכנולוגיות מידע שמרניות".

דילוג לתוכן