אודיוקודס משיקה את One Box 365™ AudioCodes- פתרון היברידי התומך הן במחשוב ענן והן בשרתי הארגון

הפתרון החדש מאפשר לארגונים המשתמשים במיקרוסופט אופיס 365 להפיק את מלוא הערך של שירותי קול בענן או בשרתי הארגוןאודיוקודס (ת"א: אודק; נאסד"ק: AUDC), ספקית מובילה של פתרונות משולבים של קול ונתונים המאפשרים לארגונים ולספקי שירותים לעבור לרשתות VoIP, הציגה היום את מערכת AudioCodes One Box 365, שהינה פתרון לאספקת שירותי קול על פלטפורמת Lync עבור שירותי ענן. הפתרון תפור באופן שמאפשר לספק שירותי קול מלאים לארגונים קטנים ובינוניים, לקוחות מערכת ה-Microsoft’s Cloud Productivity.

"אופיס 365 ו-Lync זכו להצלחה רבה בשנים האחרונות ואימוצם היה פנומנלי", אמר ג'יובאני מזגק, מנהל השיווק של פתרונות Lync במיקרוסופט. "פתרונות כדוגמת מערכת AudioCodes One Box 365 מאפשרים ללקוחותינו למצות במלואו את הערך האמיתי של פלטפורמת התקשורת האוניברסלית, עם מערכת הקול של Lync המיועדת לארגונים, מבלי לאבד את היתרונות של שימוש במערכת אופיס בענן".

על אף הצמיחה המהירה של טכנולוגיות הענן, דו"ח של חברת המחקר IDC ('שותפי ענן מוצלחים 2013') מצביע על כך שבשנים הקרובות צפויים לשלוט בשוק פתרונות היברידיים (המשלבים ענן עם מערכות ארגוניות). ארגונים צפויים להעביר באופן סלקטיבי יותר יכולות IT לענן הציבורי ובמקביל הם גם צפויים להתמקד בשמירה על חלק משמעותי מנכסיהם בתוך מערכות הארגון (on premise).

מערכת AudioCodes One Box 365הינה פתרון המשלב את שלושת המרכיבים הקריטיים הנדרשים למימוש מוצלח של שירות הקול של Lync: חומרה, תוכנה ושירותים. הפלטפורמה משלבת את מגוון תפקידיה של מערכת ה-Lync Server עם יכולות הגיטווי וה-SBC, ומגיעה ביחד עם טלפוני ה-IP המורשים של Lync, עם מערכת Active Directory Domain Controller ועם ממשק משתמש ייעודי, המאפשרים למשתמשי Lync לבצע בקלות ובפשטות הגירה, תצורה וכן הטמעה והפעלה של שירותים חדשים ברשת.

הודות לרכיבים הרבים שמותקנים מראש במערכת, One Box 365 AudioCodes מאפשרת התקנה מהירה ופשוטה, וביצוע שדרוג מהיר של שירותי הקול עבור ארגונים המשתמשים באופיס 365.

"עם הצגת פתרון ה- AudioCodes One Box 365, חל שיפור משמעותי במערכת ה-One Voice שלנו עבור Lync, המספקת מערך מוצרים מקיף", אמר נמרוד בורובסקי, סגן נשיא לשיווק באודיוקודס. "מעתה יש ביכולתנו לספק לשותפינו העסקיים דרכים אינטואיטיביות ומהירות לשילוב מערכת הקול של Lync לארגונים עם פריסות האופיס 365 שלהם, גם בענן 'טהור' וגם בפתרונות היברידיים המשלבים ענן עם מערכות הארגון".
 

דילוג לתוכן