אדג'ווטר נטוורקס מודיעה על SD-WAN ממוטב לפלטפורמות של ברודסופט

סן חוזה, קליפורניה, 19 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):
Edgewater Networks, Inc., מובילת השוק בתיאום קצוות רשת, מודיעה על הזמינות הקרובה של המוצר שלה SD-WAN שמיועד לארגונים קטנים עד בינוניים, שוק מפתח לספקי שירות שמציעים תקשורת מאוחדת כשירות. הפתרון Edgewater Networks SD-WAN ממוטב לפלטפורמות BroadSoft BroadWorks® ו-BroadCloud® ומביא את היתרונות של הטכנולוגיה הזאת לבסיס הלקוחות של ברודסופט.
"כרכיב חדש בפלטפורמה שלנו Network Edge Orchestration, השירות Edgewater Networks SD-WAN מאפשר ללקוחות ברודסופט להציע הסכמי רמת שירות מקיפים למשתמשי קצה על ידי הבטחה שהתקשורת בזמן אמת מנותבת אוטומטית לחיבור האינטרנט הזמין הטוב ביותר", אמר כריס קולסטד, סגן נשיא לניהול מוצרים של אדג'ווטר נטוורקס. "Edgewater Networks SD-WAN מציע תזרים הכנסות חדש לספקי שירות עם פתרון שתוכנן לארגונים קטנים ובינוניים שיש להם משאבי מחשוב מוגבלים להגדרה, ניהול וניטור פלטפורמת SD-WAN".
השירות Edgewater Networks SD-WAN יהיה זמין לכל מי שמשתמש בפלטפורמה Edgewater Networks Network Edge Orchestration ואפשר גם לרכוש אותו כחלק ממודל השירות Cloud2Edge Complete. EdgeMarc Intelligent Edges, שמשמש להבטחת שירות ואבטחה לתקשורת מאוחדת כשירות, הוא הרכיב באתר הלקוח של הפתרון SD-WAN. אין צורך בחומרה נוספת. הראות הייחודית של EdgeMarc Intelligent Edge לתוך צרופות ותעבורה בצד ה-LAN משמעה שרבות מההגדרות המורכבות לניהול תעבורת ה-SD-WAN בצד ה-LAN מופעלות אוטומטית. השירות SD-WAN מבוקר ומנוהל על ידי EdgeView Service Control Center.
"על ידי שימוש בפתרונות הענן לתקשורת מאוחדת, עבודה משותפת של צוותים ומרכזי השירות של BroadSoft Business, אדג'ווטר נטוורקס הפגינה את המחויבות שלה להמציא מחדש את האופן שבו אנשים עובדים", אמר טאהר בהבהאני, מנהל דיגיטל ושיווק ראשי של ברודסופט. "אנחנו שמחים לקבל את הפתרון Edgewater Networks SD-WAN לסביבת המשתמשים הגדלה שלנו ולהוטים לראות איך ההודעה הזאת תתקבל ב-Connections".
השירות Edgewater Networks SD-WAN יציע Stateful SIP Transfer של שיחות VoIP על גבי שני חיבורי WAN, ניתוב עם תעדוף לפי כתובת URL, יציאה ו-IP לכל התעבורה בזמן אמת ולא בזמן אמת על גבי החיבורים יחד עם זיהוי וניהול של מכשירים מבוססי LAN. בדומה לכל השירותים בפלטפורמה Network Edge Orchestration, SD-WAN מסופק פשוט באמצעות EdgeView Service Control Center ללא צורך בהגדרה על ידי משתמש הקצה.

דילוג לתוכן