אגף מיקור חוץ של מלם תים זכה במכרז של משרד החוץ בהיקף של מעל 6 מיליון ש"ח !!!

הפרויקט כולל מתן שירותים והקמת מרכז תמיכה והדרכה
להטמעת מערכת מרכב"ה באתר משרד החוץ בירושלים ובנציגויות ישראל בחו"ל

אגף מיקור חוץ של מלם תים, זכה במכרז של משרד החוץ הכולל מתן שרותי מרכז תמיכה והדרכה להטמעת מערכת מרכב"ה (מערכת רוחבית ממוחשבת לניהול רכש, פיננסי, נדל"ן, מצאי ואחזקה) שתשמש מאות מעובדי אתר המשרד בירושלים ובנציגויות ישראל בחו"ל. תקופת המכרז היא לשלוש שנים עם אופציה להארכה של שנה, ועוד שנה נוספת.

מערכת מרכב"ה היא מערכת מיחשוב אחידה ואינטגרטיבית המבוססת על מערכת ה- ERP של SAP, המיושמת בכל משרדי הממשלה.

השירותים שתספק מלם תים במסגרת הפרויקט, כוללים הקמת מרכז תמיכה והדרכה באתר משרד החוץ בירושלים. המרכז יספק שירותי הטמעה, הדרכה ומתן תמיכה שוטפת לתפעול מערכת מרכב"ה באתרי המשרד, בשיטת מיקור חוץ. עוד יספק המרכז, הכשרה לעובדי משרד החוץ בנציגויות ישראל בחו"ל לשימוש במערכת והסתגלות לתהליכי העבודה העדכניים במשרד, ואופן תפעול המערכת. תהליכי גיוס כוח אדם והקמת המערכות, כבר בעיצומם.

ד"ר עפר מזר, סגן חשב בכיר, אגף הכספים, משרד החוץ, אמר: "זהו פרויקט מורכב הדורש ידע בתחומים רבים ומגוונים וכן את היכולת להפעיל מומחים רבים. חיפשנו ארגון בעל ותק, שיש לו את היכולת לנהל לעבודה עצמאית ומקצועית, המציע את כל הפתרונות הנדרשים, ולאחר הליך סינון קפדני, בחרנו באגף מיקור חוץ של מלם תים. אנו שמחים על הבחירה שעשינו ומקווים לשיתוף פעולה פורה".

גבי רותם, סמנכ"ל מיקור חוץ, מלם תים, הוסיף: "זוהי הוכחה נוספת ליכולותיו של אגף מיקור חוץ של מלם תים ולמומחיותו בתחומים השונים המהווים את חלקי התצרף של הפרויקט. מלם תים תשמש בפרויקט ככתובת בלעדית וכערוץ תקשורת ייעודי שיאפשר למשתמשים לקבל את מכלול שירותי התמיכה וההטמעה, גם מרחוק, ברמת שירות גבוהה".

דילוג לתוכן