אגמו ורגוס משלימה פרויקט ERP מאתגר בשלוש מדינות החברה בחרה שוב בגרסה מתקדמת של M3 בשיתוף חברת Intentia

חברת אגמו ורגוס, יצרנית מוצרי המתכת הישראלית מקבוצת נוימו-אהרנברג, השלימה בימים אלו בהצלחה פרויקט ERP החולש על שלוש מדינות עם כ- 300 משתמשים. במסגרת הפרויקט בחרה החברה לשדרג את פתרון ה- ERP הארגוני הכולל שלה ולהטמיע את גרסה 13.2 של M3, פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה של חברת Infor הבינלאומית, המיוצג בישראל על ידי קבוצת Intentia.

 

הפרויקט, שהיקפו מוערך במעל למיליון שקלים, התבצע במהלך כשישה חודשים תוך שיתוף פעולה בין אגף מערכות המידע של אגמו ורגוס בראשותו של ד"ר איל רוזן, לבין קבוצת Intentia. הפרויקט נוהל במקביל במפעלי החברה בארצות הברית, אנגליה וישראל.

 

הגרסה החדשה שהוטמעה באגמו ורגוס הינה בעלת התמחות ייחודית בענפי התעשייה היצרנית. היא מספקת לאגמו ורגוס יכולת לאיחוד תהליכים עסקיים ומידע המגיע ממשרדיה בעולם, תוך שימוש בממשק משתמש חדיש וידידותי הכולל יכולות פרסונליזציה גבוהות וסביבה גמישה, וכן כלים מתקדמים לניתוח ובקרה. הפרויקט נתן מענה לנושאים מגוונים בחברה, דוגמת הסבת נתונים, פורטלים, מסופונים, דוחות מתקדמים ועוד. בזכות הכלים החדשים החברה צמצמה באופן משמעותי את מספר הדו"חות המופקים למשתמשים.

 

ד"ר איל רוזן, ה- CIO של קבוצת אגמו ורגוס, מוסר כי: "M3 הוכיח את עצמו במהלך השנים מאז היישום הראשון ב- 2008, כפתרון מתאים לתעשייה בינלאומית. האתגר העיקרי בפרויקט הזה היה הצורך להעלות לאוויר בו זמנית את החברות בארץ ביחד עם החברות בנות באנגליה ובארה"ב, אתגר בו עמדנו בהצלחה רבה, בעזרתה של Intentia. הפרויקט עלה לאוויר בלוחות הזמנים ובתקציב שהוגדרו מראש ללא פגיעה בפעילות השוטפת של החברה. המשתמשים קיבלו בהתלהבות את ממשק המשתמש החדשני, ה- Smart Office, והם מצפים כעת לקבל תוספות משמעותיות בפונקציונליות".

 

שמעון כהן, סמנכ"ל המכירות והשיווק של אינטנטיה מסר כי: "ערכו של לקוח קיים הבוחר בנו בשנית לא יסולא בפז. בחירה זו מסייעת לנו גם מול לקוחות חדשים הבוחנים הטמעת מערכת M3".

 

משה עמוס, מנהל הפרויקט מקבוצת Intentia מוסר כי: "הצלחתו של הפרויקט היא פרי שיתוף פעולה פורה עם אגמו ורגוס בשילוב היכולות הגבוהות של גרסה 13.2 של M3, המאפשרות הטמעה מהירה ויעילה. M3 מותאם לפעילות רב-אתרית בחברות בינלאומיות המתפרסות על מספר רב של מדינות, בשל היותו מבוסס על Best Practices מהחברות המובילות בעולם בכל ענף בתעשייה".

 

דילוג לתוכן