אבנת אבטחת מידע מינתה את ספי דורון לסמנכ"ל הטכנולוגיות

אבנת אבטחת מידע, המתמחה בשירותי אבטחת מידע בשוק הישראלי ובשוקי חו"ל, הודיעה היום על מינויו של ספי דורון לסמנכ"ל הטכנולוגיות.
דורון, לשעבר מנהל תחום תקשוב בחברת התקשורת סלקום, בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה מטעם HIT – המכון הטכנולוגי בחולון, ובעל תואר שני במנהל עסקים, עם התמחות במערכות מידע מטעם אוניברסיטת פוליטכניק שבניו-יורק.
לספי דורון ידע וניסיון שנצבר לאורך 20 שנה בעולמות ה-IT והאבטחה, כמו גם היכרות מעמיקה עם שוק התקשורת בישראל.
אודות אבנת אבטחת מידע
אבנת אבטחת מידע, מראשוני החברות בישראל שממוקדות בתחומי הסייבר ואבטחת המידע על נגזרותיה השונות. החברה פועלת בישראל וברחבי העולם ומשרתת למעלה מ-300 לקוחות מתחומי הביטחון, הפיננסים, התעשייה, התקשורת ועוד.

מטרתה העיקרית של אבנת, באמצעות צוותיה המקצועיים, בעלי סיווגים בטחונים מהגבוהים ביותר, היא לאפשר לארגונים השונים לנהל את פעילותם ועסקיהם ביעילות, ברציפות, תוך הגנה וביטחון מלא על נכסיהם.

בנוסף, החברה מעורבת בשלבי הפיתוח והבדיקות של מוצרים ופתרונות טכנולוגיים שונים, כך שיעמדו בכל התקנים והסטנדרטים האבטחתיים הגבוהים ביותר.

באבנת פועלת כבר 15 שנים מחלקה שכל יעודה הוא התמודדות עם אירועי סייבר. במחלקה צוות מקצועי של עשרות האקרים ומומחי סייבר המבצעים פעולות תקיפה והגנה רבות, להבטחת פעילותו הרצופה והבטוחה של הארגון.

צוות התקיפה והסייבר באבנת מדורג בקביעות במקומות הראשונים בהיכלי התהילה של גופי ענק דוגמת Google, Facebook, Twitter, Amazon, Dropbox, PayPal, EBay ICQ, Yahoo, Checkpoint, ועוד רבים אחרים.

דילוג לתוכן