אבנט תקשורת ו- 3Com ישראל בכנס משווקים לשוק ה-SMB

החברות 3Com ישראל ואבנט תקשורת מקבוצת רד-בינת, ישיקו את שיתוף הפעולה שנחתם באחרונה, בכנס משווקים בו יוצגו פתרונות התקשורת של 3Com לשוק ה-SMB. הכנס יתקיים ב-'אקסודיה' תל-אביב, ב-17 בנובמבר 2009. אבנט תקשורת ו- 3Com ישראל משיקות את שיתוף הפעולה
בכנס משווקים לשוק ה-SMB
 
החברות 3Com ישראל ואבנט תקשורת מקבוצת רד-בינת, ישיקו את שיתוף הפעולה שנחתם באחרונה, בכנס משווקים בו יוצגו פתרונות התקשורת של 3Com לשוק ה-SMB. הכנס יתקיים ב-'אקסודיה' תל-אביב, ב-17 בנובמבר 2009. 
 
במסגרת הכנס יקבלו המשתתפים, משווקים ומפיצי מוצרי תקשורת לשוק העסקים הקטנים והבינוניים, סקירה מקיפה על מגוון פתרונות התקשורת המתקדמים של  3Com המוצעים כיום על ידי אבנט תקשורת בהתאמה ל- SMB, כולל מוצרי אבטחת מידע. זאת, תוך מתן דגש לעובדה כי 3Com מציעה לשוק זה מוצרים ברמה הארגונית, בהתאמה לצורכיהם.
 
לאחרונה, הסמיכה 3Com (נסדא"ק: COMS) – ספקית פתרונות רשתות תקשורת משולבים ומאובטחים לארגונים בכל הגדלים, את אבנט תקשורת – מפיצת פתרונות תקשורת, אבטחת מידע ותוכנות עסקיות עבור ארגוני SMB, למפיצה מורשית של מוצרי 3Com בישראל. אבנט, מקבוצת רד-בינת, תפיץ למשווקים מגוון פתרונות תקשורת, בהם מתגים שולחניים ממשפחת OfficeConnect, מתגים מנוהלים חלקית ממשפחת BaseLine, מתגי שדרה, מתגים בניהול מלא ומוצרי אבטחת מידע של Tipping point.
 
יוסי גז, מנכ"ל 3Com ישראל, תורכיה ומזרח אירופה: "חברות בגודל קטן ובינוני מבקשות היום לייעל את תשתיות התקשורת ולחסוך באנרגיה ובעלויות, ועדיין בלי הצורך להתפשר על ביצועים ואיכות, הניתנים בדרך כלל במערכות המותאמות לארגונים גדולים. שיתוף הפעולה עם אבנט תקשורת מביא בשורה זו לשוק , ועתיד להרחיב את מספר העסקים שיעשו שימוש בטכנולוגיות תקשורת מתקדמות".
 
יהונתן רגב, מנכ"ל אבנט תקשורת: "מצאנו כי מוצרי 3Com מתאימים לדרישות התקשורת ואבטחת המידע של לקוחותינו, בעיקר בימים אלו, של התמודדות עם אי יציבות כלכלית. מוצרי 3Com מציגים יכולות טכניות גבוהות במחירים אטרקטיביים הנדרשים היום בשוק ה-SMB, וזאת לצד רמת אבטחה בלתי מעורערת של מוצרי Tipping Point. הכנס יאפשר למשווקים להכיר מקרוב את המוצרים החדשים של 3Com, וכן את מערך התמיכה והשירות העומדים לרשותם באבנט תקשורת."
 

דילוג לתוכן