אבנט משיקה את הענן הישראלי שלה, המבוסס על טכנולוגיות AVAYA

שירותי התקשורת בענן מיועדים לעסקים קטנים ובינוניים ● "למרות שעסקים בינוניים מהווים את עמוד השדרה של הכלכלה הישראלית, הם אינם נלקחים בחשבון על ידי יצרני הטכנולוגיות", רפי שקולניק, מנהל פעילות אוויה ישראל

באירוע לקוחות שהתקיים היום בארנה הרצליה, משיקה אבנט את הענן שלה בישראל, המבוסס על טכנולוגיות אוויה (AVAYA) Avaya IP Office™ Powered. באמצעות הכרזה זו החברה מאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים (עד 3000 שלוחות ללקוח) להשתמש בפתרונות תקשורת אחודה (UC) ומרכזי תקשורת (CC)- בענן, תוך דגש על אבטחת מידע. הענן מציע למשווקים כלים בלעדיים לרכישה קלה, מהירה ועצמאית של שירותי ענן עבור לקוחותיהם וכלים לניהול ידידותי של השירותים שנרכשו. "לעסקים מעולם לא היה קל יותר להיכנס לעולם הענן העסקי וליהנות מיתרונותיו. עבור אוויה פלטפורמה זו מהווה ערוץ הפצה יעיל שמקדם את עסקינו בארץ ", כך מסר רפי שקולניק, מנהל פעילות אוויה בישראל.

עוד הוסיף שקולניק כי "ארגונים בגודל בינוני מהווים את עמוד השדרה של הכלכלה הישראלית וחלק ניכר מהמגזר הפרטי. למרות התרומה הכלכלית האדירה שלהם, לעיתים קרובות הם לא נלקחים בחשבון על ידי יצרני הטכנולוגיות". בין הטכנולוגיות של אוויה ניתן למצוא פלטפורמות כמו Avaya IP Office, Avaya Oceana, Equinox (פיתוחים ישראליים) ו-Breeze, המיועדות להסמיך ארגונים ליישם אינטליגנציה מלאכותית ולרתום לטובתם חידושים כמו למידה ממוחשבת, האינטרנט של הדברים וביג דאטה.

הענן החדש של אבנט תקשורת כולל חידושים, המעמידים אותה בשורה אחת עם פלטפורמות המסחר הגדולות בעולם של שירותי ענן. הפלטפורמה מציעה תהליך אוטומטי לחלוטין של רכישת שירותים, הגדרות תצורה וניהול מקצה לקצה, באמצעות מספר לחיצות כפתור. כל זאת בזמן אמת וללא מעורבות יד אדם. במקרה הצורך עומד לרשות המשווקים מוקד תמיכה ושירות בשפה העברית לכל סוגיה טכנית שעמה הם מתמודדים. הענן, מתוקף היותו פלטפורמה המבוססת תקשורת API מול עננים שונים, מציע מגוון של חוות שרתים גלובליות וכן מקומיות, כמו גם עבודה מול ענני היצרניות הגדולות – הכל על פי ההעדפות של כל ארגון. הענן של אבנט תקשורת פתוח באופן בלעדי למשווקים ולהעצמתם בכלל השוק הישראלי. יתירה מכך, הפלטפורמה מאפשרת הקמתPrivate Label ושיווק מלוא שירותי הענן תחת מותג המשווק.

חברת המחקר גרטנר חזתה כי שוק שירותי הענן הציבורי יגדל ב-18.5 אחוזים בעולם כולו, כך שיש פוטנציאל משמעותי לשותפים שרוצים להציע את אותה חווית תקשורת שהלקוחות מצפים לה מפתרונות אוויה, במקום הארגון וגם בעננים השונים.

דילוג לתוכן