אבי ריכנטל

אבי ריכנטל מונה ליו"ר דירקטוריון משותף בחברת ננו דיימנשן

אבי ריכנטל מחלוצי תעשיית הדפסת התלת מימד התמנה ליו"ר משותף בחברת ננו דיימנשן.
ריכנטל יוביל את ננו דיימנשן יחד עם היו"ר הנוכחי, מר יצחק שרם.

ריכנטל שימש כנשיא, מנכ"ל ודירקטור של חברת 3D Systems במשך למעלה מעשור. תחת הנהגתו, 3D Systems התפתחה כספקית עולמית ענקית בתחום הדפסת תלת מימד. מר ריכנטל משמש כיום כשותף כללי של OurCrowd First, קרן ההון סיכון הפעילה ביותר בישראל, המתמקדת בחברות הייטק בשלבי ה- Seed ובשלבי ההתפתחות הראשונים. בנוסף, הוא המייסד, יו"ר ומנכ"ל של XponentialWorks, חברה בתחום השקעות סיכון וייעוץ המתמקדת בחברות בשלבים מוקדמים ומפותחים בתחום הדפסת תלת מימד, רובוטיקה ועוד.

יצחק שרם, יו"ר הדירקטוריון של ננו דיימנשן, הגיב: "אנו נרגשים כי אבי ריכנטל קיבל את הצעתנו להוביל את החברה איתנו ומצפים לעבודה משותפת איתו כיו"ר דירקטוריון. בשלב זה בו אנו עוברים לפעילות מסחרית מלאה עם מדפסת ה- DragonFly 2020 Pro שפיתחנו, אני בטוח כי הידע העמוק של אבי בתעשיית התלת-מימד והניסיון הרב שהוא מביא יסייעו לכיוון האסטרטגי של החברה, יחזקו את תוכניות המכירות והחדירה של החברה לשוק, ויחזקו את המטרה לעצב ולהגדיר מחדש את האופן בו מתכננים ומייצרים אלקטרוניקה בעולם."

תגובת מר ריכנטל: "אני גאה לשמש כיו"ר משותף של ננו דיימנשן, החברה הראשונה והיחידה שמספקת לשוק אובייקטים תלת-מימדיים משולבים אלקטרוניקה וכרטיסים אלקטרוניים מודפסים בתלת מימד בסטנדרטים של התעשייה. אני מצפה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם צוות ההנהלה על מנת שביחד 'נחשמל' עם אלקטרוניקה את תעשיית התלת מימד לטובת חברות קטנות וגדולות כאחד."

 

דילוג לתוכן