אבי ברק מונה למנהל המכירות של Cybonet בישראל ובאירופה

ברק מביא עמו ל-Cybonet שבע עשרה שנות ניסיון בניהול מכירות בתחומי ה-IT מחברות דוגמת צ'קפוינט, Arrow ECS, בזק בינלאומי ונטויז'ן, בדגש על תחומי אבטחת המידע ופתרונות לרשתות

חברת Cybonet, ספקית בינלאומית של פתרונות סייבר ואבטחת מידע, מינתה את אבי ברק למנהל מכירות אזורי (Regional Director of Sales) בחברה, האחראי על מכירות בישראל ובמדינות אירופה.

ברק מביא עמו ל-Cybonet שבע עשרה שנות ניסיון בניהול מכירות בתחומי ה-IT מחברות דוגמת צ'קפוינט, Arrow ECS, בזק בינלאומי ונטויז'ן, בדגש על תחומי אבטחת המידע ופתרונות לרשתות תקשורת.

בתפקידיו הקודמים שימש ברק בין היתר כמנהל ערוצי מכירה בצ'קפוינט, מנהל מוצר בחברת ההפצה Arrow ECS, מנהל מכירות בחברת Azlan (Tech Data), מומחה מכירות בתחום אבטחת המידע בבזק בינלאומי ומנהל לקוחות אסטרטגיים בנטויז'ן.

במסגרת תפקידו יעסוק ברק באיתור, גיוס וניהול לקוחות מפתח, ניהול מלא של כל מחזורי המכירות ללקוחות בישראל ובמדינות אירופהועמידה ביעדי המכירה של Cybonet. כמו כן, יהיה ברק אחראי על גיבוש מערך מכירות הנשען הן על מכירות ללקוחות סופיים והן על שיתופי פעולה עם חברות הפצה ואינטגרטורים, תוך מינוף המוניטין של Cybonet בתחום השירות.

דוד פלדמן, מנכ"ל Cybonet, בירך את אבי ברק על מינויו ואמר: "מינויו של אבי ברק לתפקיד מנהל מכירות אזורי הוא מהלך שמשיג שתי מטרות בו זמנית. המהלך מעמיד לרשותנו יכולות, כישורים וקשרים ברמה גבוהה של מנהל מכירות עם רקע מוצק במכירת פתרונות רשת, אבטחת מידע וסייבר, ובו בזמן הוא מעצים את יכולת Cybonet להעמיק את אחיזתה בשוק הישראלי ולחזק את הצמיחה שלנו באירופה".

דילוג לתוכן