אביעד אריאל מצטרף כשותף לקרן ורטקס

חודשיים אחרי שוורטקס השיקה קרן חדשה בהיקף של 150 מיליון דולר, היא מודיעה על צירופו של אביעד אריאל כשותף לצידם של דוד הלר, יורם אורון, עמנואל תימור, רן גרטנברג וינאי אורון
קרן ההון סיכון ורטקס (Vertex Ventures), מקרנות ההון סיכון המובילות בישראל, מודיעה על צירופו של אביעד אריאל כשותף בקרן הרביעית שהושקה לאחרונה. אביעד (41), בעל תואר ראשון במדעי המחשב ופיזיקה (תל אביב) וMBA מאוניברסיטת שיקגו, התחיל את הקריירה המקצועית שלו כמפתח ולאחר מכן עבד בפירמת הייעוץ מקינזי ובבנק ההשקעות Barclays Capital בניו יורק. בארבע השנים האחרונות עבד אביעד במשרד הישראלי של קרן בסמר האמריקאית והיה מעורב בכמה מחברות הסטארטאפ המעניינות בישראל, בהן: Ravello, Leaba, Traffix, Soluto, Wix, Intucell, Fiverr ו-StratoScale.

“אנו שמחים לצרף למשפחת ורטקס את אביעד", אמר ינאי אורון, שותף בקרן ורטקס. "אביעד הוא משקיע מוערך שמביא עמו נסיון מגוון ורשת קשרים ענפה, ולאור הכרותנו בשנים האחרונות אנחנו משוכנעים ביכולתו להשקיע בחברות צעירות ומבטיחות ולעבוד לצד היזמים כדי לממש את הפוטנציאל".

"קרן ורטקס היא קרן ייחודית בהון סיכון הישראלי – קרן המעורבת בכמה מסיפורי ההצלחה הגדולים ביותר של השנים האחרונות (Waze, CyberArk, SolarEdge) ומשלבת צוות איכותי עם גישה עניינית וצנועה בעבודה מול יזמים", אומר אביעד אריאל. "אני משוכנע שישראל תצמיח בשנים הקרובות מספר משמעותי של חברות חדשניות ואנחנו נמשיך להשקיע בשלבים מוקדמים וללוות מקרוב את היזמים בתהליך בניית החברות"

דילוג לתוכן