אבטחת מידע בעולם החדש

 

 

כנס הלקוחות השנתי של סייברארק בישראל יציג את הטכנולוגיות המתקדמות לאבטחת סייבר בסביבות ענן ו-DevOps

16 באוקטובר 2018, תל-אביב

 

איך לאמץ שיטות פיתוח ותפעול חדשניות מבלי להתפשר על אבטחה, ועם זאת לאבטח מבלי להתפשר על אג'יליות וכלי פיתוח מודרניים? מה טומן העתיד לעולם האבטחה? אלה הם בין הנושאים שמטרידים כיום כל ארגון חפץ חיים, שעובד בסביבות קלאוד ומשתמש בתהליכי אוטומציה ליצירת יתרון תחרותי.

כנס הלקוחות השנתי של סייברארק, שיתקיים ב-16 באוקטובר בת"א, ינסה השנה לתת מענה מקיף לסוגיות אלו ורבות אחרות. לקוחות ושותפי סייברארק בישראל, הנמנים על החברות המובילות במשק, יגיעו לכנס כדי לקבל ממקור ראשון מידע עדכני על אבטחת מידע בעולם החדש – בסביבות ענן ו-DevOps – כמו גם בסביבות היברידיות, לרבות הדגמות וסיפורי לקוח מהשטח. הכול בדגש על אבטחת חשבונות פריבילגיים וסודות, שהינם המפתח לשליטה במידע הרגיש ביותר של כל ארגון, ויעד מרכזי למתקפות סייבר בעולם.

לאורך הכנס יתקיימו הרצאות של מומחי מעבדות המחקר של סייברארק שיחשפו מחקרים אחרונים של המעבדות, שיטות תקיפה חדשות בסביבות DevOps, חולשות אבטחה חדשות, וגם את הטכניקות הכי חמות במתקפות כופר ומתקפות קריפטו. המומחים גם יציגו מתודולוגיות להגנה בפני מגוון האיומים הללו, בסביבה שבה המרחב החשוף למתקפה רק הולך וגדל.

במהלך הכנס, מנהלי סייברארק ומומחי החברה יעמדו לרשות באי הכנס לפגישות 1:1,  בתיאום מראש בלבד, לפי רישום ב באתר הכנס. לסיום יתקיים מושב מיוחד שיעסוק בתקנות הפרטיות החדשות, ב-Privilege Hygiene  (היגיינה של גישה פריבילגית) ובמענה של פתרונות סייברארק לעמידה בתקנות אלו.

 

הדוברים:

את הכנס יפתח חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל, בסקירת מפת הדרכים של החברה, וכיצד היא מתכוונת להוביל את לקוחותיה אל האבטחה בעתיד. מומחי החברה יציגו וידגימו טכנולוגיות ומוצרי אבטחה מתקדמים בתחום ה-Cloud וה-DevOps.

לדברי חן ביתן, "שתי הרכישות האחרונות שעשתה סייברארק – Conjur המתמחה באבטחת סודות בסביבת DevOps, ו- Vaultive, המתמחה באבטחה באפליקציות ענן – מחזקות עוד יותר את הרלוונטיות של פתרונות סייברארק בתחום תשתיות IT בענן, בעיקר עבור ארגונים שעוברים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית. הכנס הוא הזדמנות מצוינת לעדכן את הלקוחות בכל החידושים והיכולות בתחומים מתפתחים אלה."

דוברים נוספים הם  לביא לזרוביץ’, חוקר בכיר במעבדות סייברארק, שיחשוף שיטות תקיפה חדשות בסביבות DevOps; קרן אלדור, סמנכ”לית לניהול מוצר, עם הרצאה  בנושא אבטחת ה”מפתחות לממלכת הענן” בעולם החדש; שקד ריינר, חוקר במעבדות סייברארק, על הטכניקות הכי חמות במתקפות כופר ומתקפות קריפטו ושיטות להתגוננות.

בנוסף, תציג החברה כיצד שילוב הטכנולוגיה של Vaultive לשעבר, שנרכשה לאחרונה ע"י סייברארק, מוסיפה ללקוחות סייברארק  יכולות של  ויזיביליות ושליטה בתעבורה שבין המשתמש הארגוני לבין אפליקציות בענן. לסיום תתקיים הרצאת אורח של צבי שחר, מומחה לחדשנות טכנולוגית, שיציג את החידושים הכי מדליקים ששינו את חיינו בשנים האחרונות כולל תחזית מה צופן לנו העתיד.

אחרי ארוחת הצהריים יתקיים שולחן עגול בנושא תקנות הגנת הפרטיות החדשות והמענה המיוחד של סייברארק לעמידה בתקנות אלו, וכן פאנל של סיפור לקוח.

בכנס צפויים להשתתף מעל 300 מנהלי אבטחת מידע, מנמר”ים, CTO’s, מקצועני IT ו- DevOps  בקרב לקוחות אנטרפרייז ישראלים ממגוון ענפים ותעשיות. ההשתתפות בכנס ללא עלות, אך מותנית בהרשמה מראש באתר הכנס.

 

ארוע IMPACT, 16 באוקטובר, מתחם East, רח' מיטב 13 ת"א.

דילוג לתוכן