אבטחה מתקדמת. ניהול פשוט

מעבדת קספרסקי מכריזה על פתרון-אבטחה-כשירות לעסקים קטנים ובינוניים

מעבדת קספרסקי הכריזה על פתרון תוכנה כשירות אשר יספק לעסקים קטנים ובינוניים אבטחת מידע רב שכבתית – Kaspersky Endpoint Security Cloud. הפתרון מציע יכולות מתקדמות והגנה מוכחת, שניתן לנהל בקלות דרך מערכת שליטה בענן בעזרת ממשק משתמש ידידותי ונוח לתפעול.

על אף הטווח הרחב של מוצרי אבטחה הקיים כיום בשוק, עסקים קטנים ובינוניים מתקשים למצוא פתרון מקיף שהם יכולים להרשות לעצמם. Kaspersky Endpoint Security Cloud פותח כדי לענות על הצרכים המתרחבים של עסקים אלה ושל צוותי IT בעלי משאבים מוגבלים, וכן עבור ספקי שירותים התומכים בהם.

הפתרון מספק לעסקים הגנה יעילה לתחנות עבודה מבוססות חלונות, שרתי קבצים, מכשירי אנדרואיד ו- iOS, והכל דרך מערכת שליטה קלה ונוחה לתפעול. בהתבסס על טכנולוגיות להגנה רב שכבתית, Kaspersky Endpoint Security Cloud ממנף את מאפייני ההגנה המובילים בתעשייה, כולל את "רשת האבטחה של קספרסקי" ואת System Watcher, כדי להגן על משתמשים מפני איומים מוכרים וחדשים כאחד.

מערכת השליטה המרכזית בענן אינה דורשת יכולות IT מתקדמות, ומפחיתה משמעותית את העומס הגדול מידי הקיים על מקצועני ה- IT . ניתן להשתמש במערכת בכל זמן ומכל מקום כדי להפעיל תוכנה מרחוק, וכדי לנטר ולנהל את האבטחה עבור עד 1,000 משתמשים ארגוניים.

יותר מכך, המשמעות של שימוש במערכת השליטה בענן היא שחברות אינן צריכות לרכוש שרת חומרה או תוכנה נוספים על מנת לנהל את אבטחת המידע. Kaspersky Endpoint Security Cloud מציע לעסקים קטנים ובינוניים מנוי חודש או שנתי, והופך את התקצוב של הוצאות תפעוליות והוניות לקל יותר.

"Kaspersky Endpoint Security Cloud מספק לעסקים קטנים ובינוניים טכנולוגיות מתוחכמות אשר חוסמות איומים מוכרים וחדשים, תוך אספקת ניהול נוח ופשוט. הוא מאפשר ל- SMB להוציא את המרב מתקציב מוגבל, בין אם יש להם אנשיIT משלהם או שהם מוציאים את ניהול האבטחה לחברה חיצונית", אמר נעם פרוימוביץ, מנכ"ל קספרסקי ישראל.

"המוצרים שלנו ידועים כמוצרים שנבדקו וזכו במספר הגדול ביותר של פרסים בתעשייה, לכן אנו יכולים להעניק לעסקים קטנים ובינוניים את השקט הנפשי שהם זקוקים לו כדי להתרכז בבניית עיסקיהם, מתוך ידיעה כי הם מוגנים מפני איומי סייבר", הוסיף.

למידע נוסף על Kaspersky Endpoint Security Cloud – https://cloud.kaspersky.comhttps://cloud.kaspersky.com.

דילוג לתוכן