Veeam מדווחת על חידושים רבי עוצמה שיספקו חוויה דיגיטלית רציפה

0

מכנס VeeamON , של חברת Veeam המתקיים השבוע בניו אורלינס, ארה"ב

Veeam משיקה את גירסה 10 החדשה; מציעה זמינות מלאה בסביבות היברידיות או מרובות – עננים ; פיטר מקיי ואנדריי ברונוב מונו למנכ"לים משותפים; Veeam שואפת להגיע לרווחים של 1 מיליארד דולר עד 2019

Veeam® Software, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני ה- Always-On Enterprise™, חשפה היום, בכנס החברה השנתי VeeamON המתקיים בניו אורלינס, את הגירסה החדשה של מוצר הדגל שלה – NEW Veeam Availability Suite v10 המבטיח את ה- ‘Always-On Cloud’.

הגירסה החדשה מציעה שורה של פיתוחים חדשניים שתפקידם לסייע לארגונים להבטיח זמינות של ‘Always-On Cloud’ בסביבה מרובת-עננים או בסביבת ענן היברידי. יכולת זו מתאפשרת בזכות גיבוי, רפליקציה והגנה רציפה על הנתונים, בענן פרטי, ציבורי, מנוהל או באמצעות SaaS.

יכולות אלה יקנו ללקוחות: (1) המשכיות עסקית מלאה, ללא הפסקות , ביטחון עצום וגישה למידע ויישומים, מכל מקום, בכל שעה ובכל דרך בה ירצו לצרוך את המידע. (2) טרנספרומציה דיגיטלית אג'ילית המאפשרת תהליכי ניהול ומיגרציה חוצי עננים בדרך קלה, פשוטה, אמינה ומאובטחת. (3) שקיפות ויכולות אנליטיקה יספקו ללקוחות תובנות מעשיות לגבי ניהול נתונים, ביצועים תפעוליים ועמידה ברגולציה לרוחב כל התשתית.

"המשתמשים היום מאד תובעניים ותובענות זו באה לידי ביטוי בבית, בעבודה או בלימודים. משתמשים רוצים חוויה דיגיטלית רציפה, וכל דבר פחות מכך אינו מקובל", אמר פיטר מקיי, מנכ"ל משותף ונשיא Veeam. "עם המעבר לענן, Veeam מבטיחה לארגונים זמינות של שירותים, אפליקציות ונתונים בסביבה מרובת עננים או בסביבת ענן היברידי. במהלך העשור האחרון התבלטה Veeam כחברה חדשנית והיתה הראשונה להציג פתרונות לכל מגוון העננים ועתה עם גירסה 10 החדשה אנו מעלים את הרף אף יותר".

עוד מניו אורלינס, מכריזה החברה על מינויים חדשים: פיטר מקיי, ששימש עד לאחרונה כנשיא וסמנכ"ל תפעול מונה למנכ"ל משותף. יחלוק עימו את כסא המנכ"ל, אנדריי ברונוב, מייסד החברה אשר שימש קודם לכן כסמנכ"ל טכנולוגיות. רטמיר טימשב, שייסד את החברה בשיתוף עם ברונוב ימשיך לכהן בתפקיד דירקטור. השינויים הללו תומכים בשאיפה של החברה להגיע לרווחים של 1 מיליארד דולר עד 2019.
התכונות המרכזיות של NEW Veeam Availability Suite v10:
• שרתים פיזיים ואחסון NAS (Network Attached Storage)
• SLA להתאוששות בטווח של שניות, באמצעות רפליקציה רציפה לענן פרטי או ענן מנוהל.
• תמיכה מובניית ומנוהלת של אחסון אובייקטים, בהתאם לדרישות הרגולציה, המייתרת את הצורך באחסון וגיבוי יקרים (תומכים ב- Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure Blob וכל אחסון תואם S3/Swift).
• הרחבה ל- AWS – פתרון זמינות וגיבוי, הראשון בתעשייה, נטול סוכן (agentless) ומובנה בענן עבור AWS. מאפשר אחזור אפליקציות AWS ונתונים, מסייע לבצע מעבר בטוח לסביבות מרובות עננים או סביבה של ענן היברידי, ולנהל אותן. הפתרון ממזער את הסיכון הטמון באובדן גישה ליישומים, ומבטיח הגנה על הדאטה השמורה ב- AWS במקרים של מחיקה מקרית, פעילות זדונית או השבתת מיחשוב.
• Veeam Agent לתמיכה במערכת חלונות של מיקרוסופט – מבטיח זמינות של שרתים פיזיים מבוססי תוכנת חלונות, תחנות עבודה ונקודות קצה, וכן, מתמודד עם עומסי עבודה של "חלונות" הרצים על גבי עננים ציבוריים, כולל Azure, AWS ואחרים.
• API חדש לאחסון אוניברסלי, הכולל גם את IBM, לנובו ו- Infinidat המצטרפים לאקו-סיסטם השותפים של Veeam, במטרה לממש מודל של ‘Always-On Cloud’.
• בשילוב Veeam, ארגונים יכולים להבטיח הגנה ואבטחה על מידע עסקי רגיש, תוך שמירה על זמינות שירות אופטימלים.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות