MICHAEL KORS ACCESS מתרחב עם שעונים חכמים חדשים, אפליקציות חדשות, פני שעון חדשים ושווקים חדשים

0

לונדון, 23 במרץ 2017, (BUSINESS WIRE) :

מייקל קורס (NYSE:KORS), מותג סגנון חיים יוקרתי גלובלי, שמח להכריז על הרבה מוצרים ויוזמות חדשים שמיועדים להמשיך את הצמיחה וההתרגשות שיצרה ההשקה בסתיו הקודם של MICHAEL KORS ACCESS, קו השעונים החכמים ועוקבי הפעילות של המותג.
"ברור לי שהעתיד של האופנה ישלב עיצוב מצוין, סגנון אישי וטכנולוגיה חדשנית", אומר מייקל קורס, "והתגובה המדהימה ל-MICHAEL KORS ACCESS אישרה שהעתיד הוא עכשיו. אנחנו שמחים שביכולתנו להציע את הדור הבא הזה של שעונים חכמים והיברידיים".
ראויים לציון מיוחד:
• ההצגה של שני שעונים חכמים עם מסך מגע חדשים:
סופי לנשים וג'ייסון לגברים
התוספות האלה לקו השעונים החכמים כוללות תוכנה מעודכנת, תצוגת מסך מגע אמולד (לד אורגני עם מטריצה פעילה) מהממת ומיועדות, כמו הסגנונות הקיימים בראדשו ודילן, ללקוח שרוצה הכל: חדשנות טכנולוגית, קישוריות חברתית והרבה סטייל.
סופי האלגנטי והנשי כולל גוף שעון דק וקל עם מסגרת פאבה ותצוגה עגולה מלאה. הוא יוצע בשמונה צירופים שונים של ציפויים וצמידים, עם שבע אפשרויות של רצועות עם שחרור מהיר שניתן להחליף ביניהן.
גרייסון, שמיועד להשלים את אורח החיים 24/7 של הגבר המודרני, משלב מותרות עם מראה ספורטיבי, ויש לו לוח עגול מלא עם כתר מסתובב לגלילה מהירה. הוא יוצע בציפוי יונים כחול ושחור, זהב ופלדת אל-חלד עם ארבע אפשרויות של רצועות שניתן להחליף ביניהן.
כמו כל הלבישים של MICHAEL KORS ACCESS, השעונים סופיה וגרייסון תואמים לטלפוני Android™ וגם לטלפוני iOS® הודות לטכנולוגיה מתקדמת שמתאפשרת באמצעות שותפות עם גוגל ופלטפורמת השעונים החכמים Android Wear™ 2.0. הם כוללים את המערכת על שבב Qualcomm® Snapdragon™ Wear 2100.
• הרחבה משמעותית של השעונים החכמים לגברים
מייקל קורס מאמין שבשעונים החכמים לגברים יש הזדמנויות חשובות לעתיד. בנוסף לשעון החכם עם מסך מגע החדש, המותג מציג גם שני סגנונות חדשים של שעונים היברידיים לגברים ומרחיב את המבחר הקיים של היברידיים גייג'. ביחד האפשרויות החדשות האלה יציעו לגבר של מייקל קורס מגוון רחב של עיצובי שעונים חכמים עם מראה יוצא דופן שמשודרגים באמצעות מעקב אחרי כושר גופני, מעקב אחרי שינה וההודעות שהן הכי שימושיות עבורו.
• ההתפתחות של המיקרו אפליקציה של MICHAEL KORS ACCESS
בגרסה הבאה של האפליקציה יהיו פונקציות מלהיבות וחברתיות, וגם פני שעון דיגיטליים ניתנים להתאמה אישית. My Social היא פונקציה שמאפשרת למשתמש להתחבר לחשבון האינסטגרם שלו ולהגדיר תמונת פוסטים אישית כפני השעון. האפליקציה מאפשרת לכם לגלול בפיד האינסטגרם שלכם, לבחור תמונה שאתם אוהבים ואפילו להפעיל פילטרים, וליצור פני שעון שהם אישיים כמו החיים שלכם. עד סוף 2017, המותג ישיק 15 פני שעון דיגיטליים חדשים, כולם עם הרבה אלמנטים שניתנים להתאמה אישית.
• ההשקה של MICHAEL KORS ACCESS בשווקים גלובליים חדשים
המותג ישיק את קו הטכנולוגיה הלבישה שלו בכמה שווקים חדשים ב-2017, ביניהם סין היבשתית, ברזיל ורבים אחרים.
"השעונים החכמים עם התצוגה MICHAEL KORS ACCESS הם בחירות מאוד פופולריות עבור משתמשים שרוצים לענוד שעונים שהם גם אופנתיים וגם פונקציונליים", אומר דייוויד סינגלטון, סגן הנשיא של הנדסת אנדרואיד בגוגל. "אנחנו מאוד נלהבים להמשיך את השותפות עם מייקל קורס וליצור מכשירים יפים חדשים שמאפשרים לאנשים לבטא את הסגנון שלהם וגם להישאר מחוברים באמצעות התכונות הכי חדישות של Android Wear 2.0".
"כשהשקנו, אמרנו שנגדיל את קו הטכנולוגיה הלבישה שלנו על ידי הקשבה בתשומת לב ללקוחות שלנו", אמר ג'ון איידול, יו"ר ומנכ"ל מייקל קורס. "הם אמרו בבירור שהם אוהבים להיות מחוברים, אוהבים את הקלות של ההודעות מהאפליקציות החביבות עליהם, ורוצים מה שיותר התאמה אישית. אנחנו שמחים להציג שעונים חכמים ותוכנה חדשים יוצאי דופן שמספקים את הסחורה בהיבטים האלה ובאחרים, וביותר שווקים מאי פעם".
המחירים של השעונים החכמים עם מסך מגע MICHAEL KORS ACCESS מתחילים ב-$350. השעונים החכמים ההיברידיים מתחילים ב-$250. עוקבי הפעילות מתחילים ב-$95. כולם זמינים בחנויות מייקל קורס, MichaelKors.com ובחנויות כלבו ומתמחות נבחרות.
אודות השעונים החכמים עם מסך מגע MICHAEL KORS ACCESS
כל השעונים החכמים עם מסך מגע MICHAEL KORS ACCESS מציעים תכונות ניתנות להתאמה אישית שהן מושלמות עבור הלקוחות המתוחכמים, העסוקים והמחוברים חברתית של המותג:
• תצוגות פני שעון אקסקלוסיביות של מייקל קורס, שמשתנות בהחלקה – בין אם עיצוב של שעון עצר דיגיטלי המיועד לחדר כושר או פאבה מנצנץ ומלא חיים ללילה.
• מאות צירופים אפשריים של תצוגות פנים, צבעים ולוחות משנה.
• שעון חכם עם מסך מגע שמופעל על ידי Android Wear 2.0 כדי שתוכלו:
o להוריד אפליקציות צד שלישי בקלות באמצעות Google Play Store שנמצאת בשעון.
o לפגוש את Google Assistant™ שלכם על ידי לחיצה והחזקה של לחצן ההפעלה או אמירת "Ok Google". לשאול מה מזג האוויר, להגדיר תזכורת, לקבל הוראות הכוונה ועוד.
o להתאים אישית את פני השעון, שילובי צבעים ומידע כדי שיתאימו לסגנון שלכם, למצב הרוח שלכם ולחיים שלכם.
o לעקוב אחרי ריצות, רכיבה על אופניים, אימוני כוח (לדוגמה עליות מתח ושכיבות שמיכה) ועוד באמצעות Google Fit.
o למדוד קלוריות, צעדים, מרחקים ופעילות גופנית אחרת על סמך הגדרות.
o להזרים מוסיקה ישר מהשעון כשאתם מחוברים לטלפון או WiFi באמצעות האפליקציה Google Play Music.
• רצועות מעור וסיליקון הניתנות להחלפה ביניהן.
• סגנונות לגברים ולנשים .
• הטענה מגנטית


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות