HP מחדשת את ליין הגיימינג OMEN תשיק מוצרים חדשים עם עיצובים וביצועים מתקדמים

0

HP Inc משיקה היום קו מוצרים חדש של מותג הגימיינג OMEN. הקו החדש עוצב והונדס מחדש, בין היתר בהתבסס על משוב ממפתחי משחקים ויישומי VR, והוא מעניק לחובבי eSports ולגיימרים תחרותיים את היכולת להגיע לביצועים ברמה הגבוהה ביותר. הקו החדש כולל מחשבים שולחניים וניידים בגודל 15 ו-17 עם גרפיקה מתקדמת, צגים בעלי רזולוציה גבוהה עם אפשרות לטכנולוגיית G-Sync להשגת קצבי ריענון מהירים, מארז ייחודי ומעוצב וכן שורה של אביזרים לגיימרים – אזניות, מקלדות, עכברים ומשטחים לעכברים.

" הגיימינג PC הוא תחום צמיחה מלהיב עבורנו כי הוא מאפשר לנו לעשות את מה שאנחנו אוהבים – להמשיך להמציא ולחדש", אמר אן-סופי האדברג, מנהל מערכות צריכה אישיות EMEA, HP Inc.. "הגיימרים וספורטאי ה-eSports מעוניינים במוצרים המגניבים והחדשניים ביותר בשוק ואנחנו מרגישים שהמצאנו מחדש את כל משפחת מוצרי OMEN – במונחים של עיצוב, מארז, הנדסה וביצועים."

HP OMEN Desktop
ה-OMEN החדש ביותר מבית HP Desktop מיועד לגיימר הכבד והוא כולל תכונות שמטרתן לשפר את הפונקציונאליות והשימושיות. הוא מאפשר התמודדות עם שילובי חומרה חדשים, לרבות שדרוגים on the fly הודות לשימוש של HP בחלקים סטנדרטיים בתעשייה ואפשרויות קירור משופרות לרבות קירור נוזלי. הוא מגיע עם מעבר Intel Core i5/i7 מהדור השביעי עם אופציות פתוחות להמהרה או מעבד AMD Ryzen מומהר (overclocked) כדי להתמודד עם משחקים רשת רבי משתתפים או מולטי-טסקינג. כמו כן, הוא מאפשר גרפיקה בביצועים גבוהים עד dual NVIDIA GeForce GTX 1080 (SLI) או dual AMD Radeon RX 580 (Crossfire) או single AMD Radeon RX Vega כדי שעוצמת הגרפיקה תפעל במשחקים הכבדים ביותר, בהגדרות מקסימליות וברזולוציות גבוהות מ-1080p.

HP OMEN X Compact Desktop
ה-OMEN X מקו HP Compact Desktop הוא מוצר חדש בקו מוצרי OMEN X המתמקד בניידות לצד ביצועים ללא פשרות, תוך הרחבת גבולות החומרה במארז קטן. מדובר במוצר שהושק לראשונה כרעיון לפני שנה ועבר התאמות ושינויים על בסיס משוב ממפתחי משחקים ו-VR. התובנות העיקריות שנאספו אפשרו לחברה להציג עיצוב חדש שמגביר את האינטראקציה של הגיימרים עם החומרה. HP בנתה את ה-OMEN X Compact Desktop עם החלקים המתקדמים ביותר בשוק תוך שהיא מציעה מערכת קלה לנשיאה והתאמה, מושלמת לשחקני eSports ואוהבי VR. הוא מגיע עם מעבר Intel Core i5 מהדור השביעי או אפשרויות למעבדי Intel Core i7 פתוחים, עם GPU NVIDIA מומהר (overclocked) מהיצרן לגיימינג ברזולוציות של 4K או לחוויית VR מושלמת, ועם מארז וורסטילי המאפשר לנתק ולחבר את המחשב לתרמיל (VR Backpack) להשגת חווית VR מעולה מנותקת מכבלים.

HP OMEN Laptops
OMEN 15 by HP ו-OMEN 17 by HP הומצאו ותוכננו מחדש ב-2017 כדי לענות על כל דרישות הגיימרים, יותר אפשרויות הרחבה, פורטים נוספים ותאימות VR רבה יותר. התוצאה, מחשב נייד בעל יכולות גיימינג יוצאות דופן במארז קומפקטי, שמאפשר שימוש במשחקים החדשים ביותר תוך בכל מקום. ה-OMEN 15 מגיע עם מגוון רחב של אופציות המיועדות לאפשר ביצועים גבוהים ולמקסם את חווית המשחק תוך הגבלת ההסחות מבחוץ. ה-OMEN 17 תומך בטכנולוגיות המהירות ביותר הקיימות כיום בשוק כדי להבטיח לגיימרים קצבי פריים גבוהים במשחקי AAA. שניהם עם אפשרות לתצוגת K4 להצגת תוכן ברזולוציה גובהה או אפשרות של 120Hz 1080p לקצבי ריענון מהירים עם NVIDIA G-Sync ועם תצורות VR-certified לחוויית גיימינג יוצאת מן הכלל במציאות מדומה.

HP OMEN Displays
HP משיקה שתי אופציות תצוגה חדשות, מסכי ה-OMEN 25 ו-OMEN 27. ה-OMEN 25 מותאם לרזולוציית 1080p עם קצבי פריים 144Hz – גבוה יותר מפי שניים מלוח 60Hz הסטנדרטי ושיעורי ריענון משופרים עם AMD FreeSync ביחד עם AMD Radeon GPU. ה-OMEN 27 מספק מהירות ותכונות כגון NVIDIA G-Sync, כדי לאפשר תצוגה המיועדת לגיימרים תחרותיים וספורטאי eSports וכן רזולוציית QHD עם 70% יותר פיקסלים מלוח FullHD וקצב ריענון 165Hz, גבוה כמעט פי שלושה מלוח 60Hz מסורתי.

Accelerator HP OMEN
ה-OMEN מבית HP Accelerator מביא את חווית הגיימינג לכל מי שרוצה להתחבר ולשחק ב-PC. ה-OMEN Accelerator יכול להפוך PC לתחנת גיימינג עוצמתית עם קצבי פריים מהירים ברזולוציות גבוהות. ה-OMEN Accelerator מספק גמישות ואת היכולת לורסטיליות גבוהה למשתמשים שונים. הוא מגיע preconfigured עם כרטיס גרפי NVIDIA או AMD ומבחר פורטים עשיר הכולל 4 פורטים USB 3.0 מסוג A, פורט USB 3.1 מסוג C (מאושר Thunderbolt) ו-RJ-45 לצורך רישות.

HP OMEN Accessories
אביזרי OMEN חדשים שפותחו להשלמת חווית המשתמש. התוספות לאביזרי OMEN מציגות גם הן שיפורים על פני הדור הקודם.
• OMEN Keyboard 1100 , N-key Rollover ,anti-ghosting. מקלדת מכנית משופרת.
• OMEN Mouse 600 עם תכונות משקל מתכווננות ותוספת עמידות לאורך חיים של 50 מיליון הקלקות.
• OMEN Headset 800 בעלות ear cups עבים יותר וביצועים אקוסטיים טובים יותר לקליטת צלילים גבוהים, נמוכים וצלילי ביניים, ופרופיל אודיו ייעודי לדיבור ברור.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות