"Get in the Ring" זירת הסטרטאפים מגיעה לראשונה לישראל!

0

GITR הינה אחת מפלטפורמות היזמות המרשימות בעולם – השנה ישתתפו בתחרות 10,000 סטרטאפים מ-80 מדינות.
התחרות מהווה פלטפורמה עולמית לקידום סטרטאפים במטרה ליצור עבורם קשרים עסקיים ורשת של תומכים שיעזרו להם להתפתח
ומעניקה למתמודדים את ההזדמנות לחשיפה בינלאומית, במדיה, מול קהל של בעלי עניין ומשקיעים ומול חבר שופטים המורכב מהדמויות מפתח בתעשיית ההייטק.
גמר האירוע, שיתקיים לראשונה בישראל, יתקיים בראשון לציון, בו יוכרזו הזוכים של 4 הקטגוריות בתחרות.
יום שלישי ה-17 בנובמבר, בין השעות 15:30- 20:00, ביקב כרמל בראשון לציון

תחרות הסטארט אפים העולמית‘"Get in the Ring” , תיערך לראשונה בישראל ב-17 בנובמבר, בראשון לציון .
GITRמהווה פלטפורמה משמעותית לקידום סטרטאפים ויוצרת עבורם מפגש עם רשת עולמית רחבה של יזמים, תומכים ומשקיעים והזדמנות לזכות בחשיפה והכרה.
התחרות בה משתתפים השנה כ-10,000 סטרטאפים מ-80 מדינות בעולם, הוקמה לראשונה בשנת 2009 וצמחה במהירות עקב הקונספט הייחודי שלה המשלב בין תחרות אגרוף לעולם הסטרטאפים.

התחרות, אותה מארחת עיריית ראשון לציון ו- Rishon StartUp, מתקיימת בזירה ובמתכונת של קרבות אגרוף: המתחרים יתמודדו ב-4 קטגוריות שונות על פי שווי ערך החברה: משקל נוצה (לסטודנטים) משקל קל (שווי חברה של עד מיליון אירו), משקל בינוני (שווי חברה הנע בין 1 ל-10 מיליון אירו) ומשקל כבד (שווי חברה הנע בין 10 ל-50 מיליון אירו). בכל מקצה יתמודדו 2 החברות המובילות מכל קטגוריה שנבחרו על ידי צוות השופטים להשתתף בגמר התחרות. אל הזירה יכנסו 2 מתמודדים מאותה הקטגוריה לדו קרב מילולי במהלכו יסבירו על עשייתם, על הצוות וינסו לשכנע את השופטים והקהל לבחור בהם כחברה מנצחת. בסופם של הקרבות יוכרזו 4 הזוכים הסופיים, אחד מכל קטגוריה שיזכו להתמודד בתחרות האזורית של דרום אירופה שם יזכו לחשיפה בינלאומית וינסו אף להעפיל לגמר התחרות העולמי שיתקיים כחלק מקונגרס היזמות העולמי במדיין, קולומביה.
המתמודדים:
במקצה סטודנטים, Dynamo משלבים טכנולוגיות ישנות וחדשות במוצר קל לשימוש המבוסס על אנרגיה ירוקה. האנרגיה להטענת הטלפון הנייד מיוצרת בידי רוכב האופניים והוא נועד כדי להתאים לצרכים של מתקני שיתוף אופניים גדולים בערים בכל רחבי העולם., Sensority- עם סטרטאפ המאפשר באמצעות צילום ווידאו בכל מצלמה וניתוח צבע הפנים לנטר ולנתח פרמטרים פיזיולוגים כגון דופק הלב, מספר נשיפות בדקה ולקבל אינדיקציה על מצבו הבריאותי.
במקצה הקל , Enolog – מערכת שעושה ניתור רציף של תהליך תסיסת יין בתוך מיכל התסיסה כדי לעזור ליינן לשפר את איכות המוצר, SpeakEZ – הפלטפורמה מאפשרת שיחה בין שני אנשים שאין להם שפה משותפת וזאת באמצעות רשת חברתית של מתרגמים סימולטניים. הייחודיות של הטכנולוגיה היא בכך שהשיחה מתבצעת בצורה ישירה ובלי עיכובים לצורך תרגום.
במקצה הבינוני, Aquanos – חברת אקוונוס פיתחה טכנולוגיה ייחודית לטיהור שפכים המתבסס על שימוש באצות לצורך טיהור שפכים, השימוש בתהליך של אקוונוס מאפשר טיהור מי השפכים לרמה גבוהה תוך חסכון של 90% מהאנרגיה הנדרשת בתהליכים מקבילים. בנוסף, הטכנולוגיה מאפשרת הפקת אנרגיה חליפית ממי השפכים וכן מוצרים נוספים כגון חומרי דישון, פלסטיק מתכלה ועוד. Scanovate- מערכת חכמה לתשלום חשבונות מהנייד ללא הקלדת נתונים, פיתוח זה מאפשר ללקוח לשלם מגוון חשבונות באמצעות הנייד, על ידי צילום שובר התשלום בלבד וללא צורך בהקלדת פרטיו.
ובמקצה הכבד, FireLayers- חברת firelayers עוסקת באבטחת סייבר ופותרת עבור ארגונים את אחת בעיות האבטחה הגדולות בימינו – אבטחת אפליקציות הענן שלה, ו- Memeni, מובילה את רבולוציית ה "Relationship Marketing" עם פלטפורמת הB2B שלה אשר עוזרת למותגים להפוך את הקהל שלהם לקהילות אינטרנטיות פעילות
באירוע בראשון לציון ישתתפו דמויות מפתח מתעשיית ההייטק הישראלית, בניהם: יודה דורון (יזם ואחד המשקיעים המובילים בישראל), עופר וילנסקי (הולה! וג'נגו) אלכס קומן (לילה כלכלי) ומיכאל שמילוב (וייבר).

האירוע יתקיים כחלק משבוע היזמות הגלובלי, חגיגת יזמות עולמית במסגרתה נערכים גם בישראל מאות אירועים החושפים צעירים ליזמות ומעודדים לבחון אותה כדרך המאפשרת צמיחה והגשמה.
"ראשון לציון שמה לעצמה למטרה לעודד עשרות חברות הייטק וסטרטאפים לפעול בעיר", אומר דב צור, ראש עיריית ראשון לציון", אני משוכנע כי בתוך שנים ספורות ראשון לציון תהפוך לגורם משמעותי ומוביל בתחום ההייטק בישראל"
"בשל כך", מוסיף צור, "ראשון לציון גאה להיות העיר שתארח לראשונה בישראל את גמר התחרות הבינ"ל Get in the Ring. החשיפה שהתחרות תספק ליזמים צעירים בפני משקיעים יכולה להפוך כישרון וחלום לעסק ממשי ומצליח. כראש העיר, אני מתרגש מהעובדה שראשל"צ משתפת פעולה עם גורמים בינלאומיים בתחום ההייטק; העיר אמנם ידועה כאחת הערים הוותיקות בישראל, אך היא לא מפסיקה להתחדש ולחדש בכל התחומים".
חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק פיתוח עסקי בעיריית ראשון לציון, ליאל אבן זוהר: "קשה להפריז באופן שבו הושפעו חיינו הודות לסטרטאפים במגוון עצום של תחומים. ראשון לציון היא העיר בה פיתוחים מהפכניים נוספים יוכלו לפרוץ החוצה".
התחרות תתקיים ביקב ההיסטורי אותו הקים הברון דה רוטשילד. יקבי כרמל בעלי היקב יארחו את המשתתפים במיטב היינות עטורי הפרסים המצויים ביקב.
יום שלישי ה-17 בנובמבר, בין השעות 15:30- 20:00, ביקב כרמל בראשון לציון

הכניסה לתושבי ראשון לציון חינם (יש להרשם עד ה-16/11 בשעה 18:00)
לכל הנרשמים עד מחר ב18:00 (שאינם תושבי ראשל"צ)* 100 ש"ח, הרשמה במקום :150 ש"ח.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות