טוען אירועים

« כל האירועים

תעשיית התחבורה החכמה בישראל – מעצבים מחדש את תחבורת המחר, היום!

מאי 23

לחוות טכנולוגיית המחר באירוע המרכזי השישי של EcoMotion: שליטה מרחוק בכלי רכב ללא נהג, מערכת חיישנים שתמנע שכחת ילדים ברכב, מערכת סריקה ממוחשבת לרכב המאפשרת גילוי תקלות או החדרת חפצים זרים, מכ״ם ברזולוציה גבוהה לרכבים אוטונומיים ועוד

<        כנס EcoMotion השישי יחשוף לראשונה שורה של פיתוחים טכנולוגיים מהמובילים בעולם. האירוע יכלול מאות מפתחים, יזמים, ממציאים ובכירים בתעשיית הרכב, ההיי טק ושוק ההון מהארץ ומהעולם ובמהלכו צפויות הכרזות מצד חברות בינלאומיות וסטרטאפים ישראליים

<        בין יצרני הרכב וחברות Teir1 שיגיעו לכנס: Seat, VW, B.M.W, Daimler, RNM, Alstom, Lear, Ford, GM, Toyota AI Ventures, Skoda, Audi, ZF Group, Faurecia, Harman, Avis Budget Group, SNCF, BP, Bosch  Honda, Continental,

<        בין חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות והישראליות: Via, Argus, Vayar, Innoviz, Moovit, otonomo, Nvidia, Uber, Nexar, Gett, Uveye, Arbe Robotics, Phantom Auto, here mobility, Guardian, Karamba

<        קהילת EcoMotion, הינה מיזם משותף של המכון הישראלי לחדשנות, התוכנית הלאומית לתחליפי דלקים ותחבורה חכמה במשרד רוה"מ ומשרד הכלכלה, תקיים הכינוס השנתי השישי ב- 23/05 בנמל תל אביב, האנגר 11

 

תל אביב, ‏יום ראשון 13 מאי 2018

 

כנס EcoMotion השישי יוצא לדרך, כשתחת הכותרת "מעצבים מחדש את תחבורת המחר, היום!" ניתן יהיה למצוא באירוע המרכזי של EcoMotion את הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים של עולם התחבורה החכמה, תוצרת ישראל. ב-23 במאי יתקיים האירוע המרכזי שיעסוק בנושאי תחבורה חכמה עם שורה ארוכה של משתתפים, חידושים, יזמים ופרויקטים. באירוע יוצגו פתרונות תחבורה חדשניים בשורה של תחומים, שיציגו את מובילותה של קהילת התחבורה החכמה המקומית בעולם.

 

הכנס השישי של EcoMotion יציג את התעניינות השיא של יצרני הרכב, Teir1 וחברות הטכנולוגיה בקהילת התחבורה החכמה בישראל, עם יותר מ-300 נציגים המגיעים מחו"ל ומאות חברות בינלאומיות. במהלך הכנס יתקיימו פאנלים בנושאים כמו – רכבים אוטונומיים, סייבר, השקעות בעולם התחבורה החכמה, עולם ה-Big Data ועוד. במהלך הכנס ולפניו צפויות חברות וסטרטאפים לצאת בהכרזות הקשורות בפעילות והשקעות בארץ ובעולם. בפאנלים ישתתפו נציגים מהחברות המובילות בארץ ובעולם כדוגמת: François Dossa –Renault Nissan Mitsubishi Alliance, Sophie Schmidtlin Jeff Miller – Uber,, Dr. André Weimers – Leer, Dr. Volker Kase – Audi AG, Dr. René Deist – Faurecia, Peter Harris, Joachim Franz – Volkswagen AG Jürgen Bilo – Continental Jason Stein – Automotive News, ועוד. לרשימה המלאה של דוברי הכנס.

 

בין יצרני הרכב וחברות  Teir1שיגיעו לכנס: Seat, VW, B.M.W, Daimler, RNM, Avis Budget Group, Alstom, Lear, Ford, GM, Toyota AI Ventures, Skoda, Audi, ZF Group, Harman, SNCF, BP, Bosch  Honda, ועוד. בין הסטרטאפים וחברות הטכנולוגיה הבינלאומיות והישראליות שיופיעו: Via, Argus, Innoviz, Moovit, otonomo, Faurecia, Uber, Nexar, Gett, Arbe Robotics, Phantom Auto, Guardian, Karamba.

 

האירוע יכלול תערוכה של למעלה מ-100 סטרטאפים, כשחלקם יציג את הטכנולוגיה "הבשלה" במתחם ניסויים ברחבת הכנס. הקמת המתחם הינה חלק ממרכז הניסויים לתחבורה חכמה, המובל על ידי נתיבי איילון ומשרד התחבורה, ונעשית בהובלת חברת הניסויים BWR. המתחם הינו הזדמנות יוצאת דופן לחוות באופן ישיר טכנולוגיות פורצות דרך בארץ ובעולם ולהתרשם איך יראה עתיד התחבורה בשנים הקרובות. להלן חלק מהמיזמים שיוצגו בממתחם ובתערוכה:

 

Phantom Auto – חברת Phantom Auto מציעה פתרון בטיחותי להפעלה מרחוק של רכבים אוטונומיים, הכולל מערכת תקשורת נמוכת השהיות ברכב, ממשק מובנה לסיוע והכוונה בזמן אמת ושירות מפעיל מרחוק. המערכת מאפשרת לנהג רכב מרוחק לקחת שליטה על רכב אוטונומי כאשר הוא מגיע למצבי קצה שהוא לא יכול להתמודד איתם (כמו לדוגמא: עבודות בכביש, מזג אוויר קיצוני, עומס מערכתי וכד׳). לינק לסרטוני הדגמה.

 

UVeye – חברת UVeye מפתחת מערכות לסריקה חיצונית של רכבים, באמצעות טכנולוגיות ראייה ממוחשבות ובינה מלאכותית. סורק הגחון של Uveye הנמצא בשימוש אצל לקוחות שונים ברחבי העולם, מזהה תוך כדי נסיעה, חריגות (אנומליות) בגחון הרכב. בין אם מדובר בנזילת שמן, מכה, או חלודה מחד, בהקשר עולמות התחבורה (ציי רכב, קווי יצור וכו׳) או פצצה, סמים, או רכיב בגודל דיסק-או-קי, בתחום אבטחת המתחמים השמורים (נמלי תעופה/ים, שגרירויות, בסיסים וכו׳). החברה תציג לראשונה את UVeye 360, המוצר הבא של החברה, בכנס EcoMotion. לינק המציג את הטכנולוגיה.

 

ARTsys360° – בעקבות שימושי העתיד הצפויים לרחפנים, חברת ARTsys360° פיתחה טכנולוגיה מיקרו רדאר תלת ממדית פורצת דרך המאתרת, עוקבת וחוסמת רחפנים מלצלם וידאו לא חוקי, לבצע הברחות ולהפוך לפצצה חכמה. המערכת מיועדת להגנה של שדות תעופה, בתי סוהר, תחנות כוח, אצטדיונים, בניני ממשל, ועוד. המערכת היא מרכיב במערכת תלת ממדית לניהול תנועת רחפנים בשטח אורבני (מעין מערכת רמזורים לרחפנים). לינק המציג את הטכנולוגיה.

 

Arbe Robotics –החברה מייצרת מכ״ם ברזולוציה גבוהה לרכבים אוטונומיים, המאפשר למכונית "לראות" את סביבתה בזמן אמת. המכ"ם שלArbe  פועל בכל תנאי מזג האוויר והתאורה כולל חושך מוחלט, זיהום אויר גבוה, ערפל, וגשם כבד. Arbe היא החברה הראשונה בעולם שמדגימה מכ״ם ברזולוציה של מעלה אחת, המאפשר להבחין ממרחק בזמן נהיגה גם בעצמים קטנים כגון אופניים והולכי רגל. הטכנולוגיה של Arbe משפרת את רמת בטיחותם של רכבים אוטונומיים ברמה 4 ו-5 וממלאת תפקיד חיוני ביכולת להגיע לנהיגה אוטונומית. החברה תציג בכנס את המכ"מ על רכב נוסע. לינק לסרטון המדגים את המערכת.

 

Guardian- חברת Guardian פיתחה סנסור אופטי ייחודי המייצר מידע עשיר על הנעשה ברכב, שהפך למענה היעיל ביותר לשכחת ילדים ברכב. החיישן של Guardian מזהה תנועות מיקרוסקופיות שנוצרות בעקבות פעימות הלב של כל אחד מהנוסעים ברכב, ללא תלות בגודלו, מיקומו או גילו של האובייקט. המידע נאסף ומתחבר לכל המערכות הפנימיות של הרכב החל בחגורות הבטיחות, מיזוג האוויר ועד לכריות האוויר. במידה וילד נשכח ברכב, הסנסור של Guardian יוכל ליזום סדרת פעולות החל בהפעלת אזעקת הרכב ועד הפעלת מיזוג האוויר. לסרטון המציג את הטכנולוגיה.

Bike Place– חברת Bike Place מפתחת את הרובוט האוטונומי הראשון מסוגו בעולם לחניית אופניים מאובטחת שתאפשר גם הטענה של אופניים חשמליים. באמצעות חניונים רובוטיים שיוצבו במיקומים אסטרטגיים ואזורים אורבניים צפופים חברת  ,Bike place שמה לה למטרה לחסל את תופעת גניבת האופניים, לספק פתרון חנייה חדשני ומאובטח וע"י כך לעודד תחבורת אופניים בערים. החברה תציג את האב טיפוס לראשונה בכנס EcoMotion. לינק לסרטון של המערכת.

 

אורלי דהן, מנכ"לית קהילת EcoMotion: "קהילת EcoMotion תציג כבכול שנה את חוד החנית של טכנולוגיית האוטו-טק הישראלית ותכלול מאות יזמים, מפתחים, משקיעים ובעלי חזון בתחום. לצד חברי הקהילה, הכנס יספק תמונת ראי לעניין הרב שמגלה התעשייה העולמית בטכנולוגיה הישראלית, כשעשרות גופים בינלאומיים יגיעו במיוחד לכנס במטרה לפגוש ולשמוע את חברות הסטארט אפ הישראליות. אם בשנה שעברה האירוע המרכזי היה בסימן ״מבט אל העתיד״, השנה אנחנו נדון במוכנות הטכנולוגיות להטמעה והפיכת ישראל לשותפה אמיתית בעולם התחבורה החכמה. אם בטכנולוגיה שתיחשף בכנס לראשונה בישראל, ואם לפני ובמהלך הכנס אנו צופים מספר רב של הכרזות על שתופי פעולה והשקעות בקהילת התחבורה החכמה בישראל".

 

EcoMotion הינה מיזם משותף של המכון הישראלי לחדשנות, המנהלת לתחליפי דלקים ותחבורה חכמה (תחת משרד רוה״מ) ומשרד הכלכלה.

 

האירוע יתקיים בנמל תל אביב, בהאנגר 11 בתאריך ה- 23/05/18, בין השעות 08:00 בבוקר ועד 20:00.

פרטים

תאריך:
מאי 23
אירוע תגיות:

ITPortal.co.il