טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

נפתחה ההרשמה לתחרות Hackathon השלישית! Tiny Love מחפשת את הצעצוע הבא

מאי 18, 2017 @ 8:30 am - מאי 19, 2017 @ 5:00 pm

Hackathon

נפתחה ההרשמה לתחרות Hackathonהשלישית:

ההרשמה לתחרות מסתיימת בשבוע הבא, מדובר במרתון של 24 שעות שבסופו תבחר הקבוצה הזוכה ותזכה בפרס של 10,000 ₪. בנוסף, במידה והמוצר יגיע לפיתוח, תהנה הקבוצה הזוכה מהסכם תמלוגים לכל החיים.
מותג מוצרי התינוקות הבינלאומי Tiny Love מחפש את הצעצוע הבא שיסייע
"לספר סיפור" בצורה מגוונת והתפתחותית
מותג מוצרי התינוקות Tiny Love יקיים בחודש מאי תחרות Hackathon בפעם השלישית, שאליה מוזמנים מיטב המוחות בניסיון להמציא את הצעצוע החדשני הבא בתחום התינוקות. הדגש בתחרות השנה, הוא על מוצר שיסייע להורים לתקשר ולספר סיפור לתינוק בצורה מגוונת, התפתחותית וחדשנית.
ה-Hackathon יתקיים ב- 18-19.5 במרכז לחדשנות במכללה למנהל בראשון לציון. במסגרת מרתון חדשנות של 24 שעות, ינסו המשתתפים להמציא רעיון למוצר חדשני שיסייע להורים לספר סיפור לילדיהם בצורה מיוחדת שתתרום להתפתחותו. בסיפורים יש המון ערכים התפתחותיים והרצון הוא לפתח מוצר לגילאי 0-24 חודשים שיביא לידי ביטוי ערכים אלו. ההרשמה ל- Hackathonנפתחה בימים אלו ותמשך עד ה-2 במאי. הדרישה היא למועמדים עם זיקה לתחומי עיצוב מוצר, יזמות, טכנולוגיה, קריאייטיב ועוד. מתוך הנרשמים יבחרו 70 המועמדים המתאימים ביותר. אפשר להירשם כבודדים, זוגות או קבוצה. המשתתפים יחולקו לקבוצות הטרוגניות והקבוצה עם הרעיון הטוב ביותר תזכה בפרס קבוצתי בסך 10,000 ₪. כמו כן, זכויות הקניין הרוחני על המוצר שייכות לקבוצות העבודה, בין אם זכו ובין אם לא. במידה ויוחלט לפתח את המוצר, תעבוד Tiny love עם הקבוצה בהסכם תמלוגים (הקבוצה הממציאה את הקונספט תהנה מהצלחת המוצר לאורך כל חייו).
לדבריה של קרין שיפטר-מאור, סמנכ"לית שיווק בינלאומי Tiny Love: "Tiny Love הוא מותג בינלאומי מוביל בתחום מוצרי התינוקות השואף להתחדש, להתפתח ולתת את המענה המקסימאלי להתפתחות התינוק. אנו בעיצומו של תהליך מיתוג מחדש תחת הקונספט "Moments of wonder", כשתפקידנו לעודד את רגעי הפליאה של התינוקות באמצעות המוצרים החדשניים וההתפתחותיים שלנו. כמו שטייני לאב הייתה הראשונה בעולם להמציא את ה-Gymini ("אוניברסיטה") לתינוק, כך אנו רוצים להקדים ולפתח מוצר שיחזק את התקשורת בין ההורים לילד בעידן המודרני ויסייע להם לספר סיפור בדרך חדשנית ומגוונת. אנו מחכים בציפייה ל-Hackathon השנה ומקווים לצאת בבשורה חדשנית בקרוב".

לפרטים נוספים והרשמה: 03-7686215 ובאתר http://bit.ly/2q0TG0l

איך זה עובד ? הצצה להאקתון 2016

פרטים

התחלה:
מאי 18, 2017 @ 8:30 am
סיום:
מאי 19, 2017 @ 5:00 pm
אירוע תגיות:
, ,

ITPortal.co.il

Skip to content