טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

כנס יזמות נשים הגדול בישראל ייערך לקראת יום האישה

מרץ 5 @ 7:00 am - 11:00 pm

נשים

רק 9 אחוז מהיזמיות הן נשים
בהשתתפות ראש העיר רון חולדאי ורות סופר, יועצת ראש העיר תל אביב לשוויון מגדרי במתחם העבודה של Urban Place במגדל שלום

רק ארבעה אחוזים מתפקידי המנכ”ל בישראל מאויישים על ידי נשים, כאשר רק 16 אחוזים מהמנהלים הינן נשים. במקצועות המדעיים, נשים מהוות 36 אחוזים מסך הבוגרות ובעולם ההייטק רק 35 אחוזים מסך העובדים הם נשים. למרות שישראל נחשבת למעצמת הייטק, רק 9 אחוזים מסך היזמים הן נשים. בשונה מהנתונים הלאומיים, תל אביב היא אחת הנשים המובילות בעולם ביזמות נשים.

ביום שני ה-5 למארס, תערוך עיריית תל אביב יפו בשיתוף רשת מתחמי העבודה Urban Place במגדל שלום, כנס יזמות נשית אשר במרכזו שיח בין מגזרי במטרה להעצים ולקדם יזמות נשים בתל אביב יפו. בכנס ישתתפו יזמיות בתחומים שונים, מנהלות בכירות במשק הישראלי ויערך פאנל של ארגונים תומכי יזמות נשים. בין המשתתפים ניתן יהיה למצוא את ראש העיר רון חולדאי, רות סופר, יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי, קרן הרשקוביץ, שותפה – מייסדת ומנהלת פעילות Woman2Woman 8200, פיניי סוקניק, מנכ"לית עמותת "באשר תלכי", יזמת חברתית במגזר החרדי.

יוזמות מעניינות יזכו באפשרות לקבל חלל עבודה ב-Urban place ותבחן השתלבות בתעשייה העירונית. רומן לוי, מנכ"ל Urban Place בישראל מספר כי "התמיכה ביזמות נשים היא אחת המטרות המרכזיות של רשת המתחמים. גיוון מגדרי ותרבותי מעצים את עולם היזמות ופשוט יוצר עולם טוב יותר עבור כולנו"

 

פרטים

תאריך:
מרץ 5
זמן:
7:00 am - 11:00 pm
אירוע תגיות:

ITPortal.co.il

Skip to content