DEEZER – שירות הזרמת המוזיקה מהמובילים בעולם מושק בישראל

0

DEEZER תיוצג בישראל על ידי לב מדיה גרופ שתחבר את השירות לתעשיית המוזיקה המקומית
• גישה בחינם לקטלוג הסטרימינג הגדול בעולם עם 44 מיליון כותרים – כולל מוזיקה ישראלית

• איכות שמע מרשימה (Hi-Fi) המאפשרת האזנה באיכות Free Lossless Audio Codec (FLAC) שהיא צלולה פי 5 מאיכות MP3

• -DEEZER FLOW פלטפורמה ייחודית להתאמת מוזיקה אישית וגילוי שירים חדשים

• ממשקים לעשרות מכשירים כולל טלוויזיות חכמות, מערכות שמע מתקדמות, מולטימדיה ברכב ועזרי קול כגון Google Home

• השירות יוצע חינם עם אפשרות שדרוג למנוי Premuim+ ומינוי משפחתי מוזל

++++
DEEZER, שירות הזרמת המוזיקה מהמובילים והגדולים בעולם (מעל 12 מיליון משתמשים עם קצב גידול שנתי דו ספרתי) ולו אלגוריתם ייחודי FLOW – הלומד ומתאים עצמו לצרכים ולהרגלי ההאזנה של כל משתמש, מושק היום בישראל.
DEEZER שירות הסטרימינג בעל הפריסה הגלובלית הרחבה ביותר, פעיל ומצליח ב- 185 מדינות ומציע מגוון מוזיקלי רב ורחב הפונה בעצם לכל משתמש.
גם בישראל תתמקד החברה באמצעות נציגתה הבלעדית בישראל, חברת "לב מדיה גרופ" בהרחבת הקטלוג המקומי ובקידום יצירה ותוכן ישראליים ותמיכה באומנים ישראלים שמעתה יוכלו למצוא בית של ממש בפלטפורמה בינלאומית עם גישה למיליוני מאזינים ופוטנציאל הכנסות ייחודי.

 

החל מהרבעון הראשון של שנת 2018 תציע DEEZER קטלוג מוזיקה עשיר, שיכלול את כל התוכן הישראלי הרלוונטי וכן אפשרות חיפוש נח, ידידותי, אינטואיטיבי ועם היתרון העצום של הגשה בשפה העברית.
גולן שקד, סמנכ"ל השיווק והסחר של DEEZER: "אנחנו שמחים להשיק את DEEZER בישראל ומצפים להגדיל את כמות המשתמשים מידי רבעון. צריכת המוזיקה עוברת שינוי משמעותי בשנים האחרונות ולנו כחברה טכנולוגית, צעירה ודינמית יש את הכלים להיות צעד לפני ולזהות את המגמות בשוק. הקהל בישראל, שהוא קהל מאמץ חדשנות, הורגל עד היום לצרוך מוזיקה דרך אתרי אינטרנט באיכות קול ירודה או דרך מפעילים מקומיים עם קטלוג שירים מוגבל. אנחנו נציע קטלוג מוזיקה בינלאומי ולוקאלי, פי'צרים מתקדמים וממשקים להנאת צרכני המוזיקה הקיימים והחדשים שלנו." הוסיף שקד.
השירות החדש בישראל יושק במספר מודלים:
1. חודש חינם Premium+ למשתמשים חדשים, ולאחר מכן שרות Basic בחינם לכל משתמש ללא הגבלת זמן.
2. שירות Premium + להאזנה באיכות HD במחיר חודשי של 19.90 ₪ ו-29.9 בחבילה משפחתית הכוללת עד 6 מנויים.
3. שירות Hi Fidelity (Hi Fi) לצרכני על במחיר 39.90 לחודש.
*השימוש החינמי לחלוטין וללא הגבלה הינו במודל של פרסומות, אפשרות מוגבלת למעבר בין שירים, איכות רגילה ואי יכולת לשמור שירים Offline.
DEEZER Hi-Fi:
DEEZER מציעה את קטלוג המוזיקה העצום שלה באיכות סאונד גבוהה ודומה לאיכות של CD.
במטרה לא לאבד צלילים ומידע מוזיקלי כפי שקורה בדחיסת קובץ ל-MP3, אלגוריתם DEEZER מיישמת שימוש בהזרמת מדיה HiFi ב- 16-Bit / 44.1 kHz באיכות FLAC המאפשרת לשמוע את כל הרבדים המוזיקליים ואת המנעד המקורי בין הצלילים הגבוהים והנמוכים.
Flow
מתוך כוונה לחדש, ללמד ולגלות עולם מוזיקלי ושירים חדשים למאזינים ל- DEEZER יישום בלעדי שהינו ה- זרם- Flow אשר בנוסף להיותו (Playlist) הוא פסקול אישי ומראה מדויקת של אהבות וצרכים של כל מאזין שהולכת, משתפרת ומזדקקת עם הזמן באמצעות "למידת מכונה" שמתבססת על פעולותיו של כל משתמש. בלימוד האוטומטי של ה- Flow משולבים למעלה מ 14 אלגוריתמים שונים, מיפויי מאזינים והצלבת טעמים מוזיקליים. בנוסף המלצות מותאמות אנושיות של עורכי המוזיקה של DEEZER כך שחוויית ההאזנה וחשיפה למוזיקה חדשה הנה אישית, איכותית, מבוקרת ועמוקה. בעתיד הקרוב תוסיף החברה מידע קונטקסטואלי באישור המשתמש בכדי למקד את המלצות המוזיקה לזמן ולמקום.
כל זאת בנוסף לאלפי רשימות השמעה זמינות למשתמש ומותאמות לסגנונות מוזיקה ופעילויות שונות.

 
שיתוף הפעולה עם מועדוני הכדורגל:
ל-DEEZER יש מספר הסכמי שיתוף פעולה ייחודיים ובלעדיים עם מועדוני כדורגל המובילים בעולם ובהם ברצלונה ומנצ'סטר יונייטד. בכך הפכה DEEZER לשותפה מוזיקלית רשמית של המועדונים. במסגרת עסקה ייחודית זו, ייצרו DEEZER ערוץ רשמי עבור הקבוצות המפנקת את האוהדים הרבים של הקבוצה ברחבי העולם פלייליסטים שנוצרו על ידי המועדון ומספר מכוכביו הגדולים.
שיתוף הפעולה עם מותגי הסאונד המובילים בעולם:
DEEZER – המותאמת לכל הפלטפורמות והמכשירים הניידים ללא יוצא מהכלל- מאפשרת לראשונה גם פיקוד קולי באמצעות Google Home ובקרוב גם Amazon Alexa והיא מוטמעת ביותר מ-80 מוצרים שונים כגון BOSE, B&O, SONOS, ועוד.
עמרי דולב, ממייסדי לב מדיה גרופ: "לראשונה יש התייחסות של שחקן סטרימינג בינלאומי בתחום המוזיקה גם לשוק המקומי בשילוב של זמרים ואומנים בשירותי הזרמת תוכן. השת"פ בין DEEZER ללב גרופ מדיה רק מדגיש את תשומת הלב לזירה ולתוכן המקומי ואנו מקווים כי בכך נקדם אומנים ויוצרים ישראליים וצרכי הקהל המקומי ייקבלו מענה מקסימלי ושוטף ".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות