יזמות היא 20% חדשנות, 30% היכולת לבצע את הרעיון, ו-50% היכולת למכור את הרעיון

0

לא מזמן היה לנו במיקרוסופט האקאתון גלובלי שבו הוצגו 3,000 פרויקטים חדשים. מתוך ההאקתונים האלה, שבהם מפתחים מישראל ומהעולם עובדים על כל רעיון שמעניין אותם – יוצאים פרוייקטים שהופכים למוצרים במיקרוסופט.

"יזמות היא 20% חדשנות, 30% היכולת לבצע את הרעיון, ו-50% היכולת למכור את הרעיון. לא מזמן היה לנו במיקרוסופט האקאתון גלובלי שבו הוצגו 3,000 פרויקטים חדשים. מתוך ההאקתונים האלה, שבהם מפתחים מישראל ומהעולם עובדים על כל רעיון שמעניין אותם – יוצאים פרוייקטים שהופכים למוצרים במיקרוסופט.

המנכ"ל שלנו סאטיה נאדלה מדבר על כך שאנחנו חברה שמתמקדת במובייל ובענן, אבל גם חברה שמתמקדת ב-Machine Learning וביג דאטה. כשמשלבים דאטה ו- machine learning, קורים דברים מדהימים. השילוב מאפשר לנו לתת דור חדש של פתרונות אבטחה מתקדמים במיוחד וגם שירותים מותאמים אישית, כמו העוזרת האישית של וינדוס פון, קורטנה.

קורטנה יודעת להסיק על המשתמש הרבה דברים על סמך המידע שהוא מזין והפעולות שהוא עושה יום יום. על סמך מידע זה, קורטנה מעלה מידע שמעניין את המשתמש: חדשות מותאמות אישית, תוצאות ספורט, התראה על הופעה של להקה אהובה- כל זה בלי שהמשתמש יעשה דבר. זהו בעצם ממשק משתמש בלתי נראה".
 


שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות