נערים שהשתתפו במחנה הקיץ של מנהיגות עסקית צעירה, מבית המי"ל

0

נערים שהשתתפו במחנה הקיץ של מנהיגות עסקית צעירה, מבית המי"ל, המליצו למטריקס לקיים מפגשי Meetups לעובדים פוטנציאלים
בשבוע שעבר התקיים מחנה הקיץ המסורתי של ארגון מנהיגות עסקית צעירה, חברה לתועלת הציבור מבית המי"ל (המרכז הישראלי לניהול). כמדי שנה, בני

בשבוע שעבר התקיים מחנה הקיץ המסורתי של ארגון מנהיגות עסקית צעירה, חברה לתועלת הציבור מבית המי"ל (המרכז הישראלי לניהול). כמדי שנה, בני הנוער שהגיעו למחנה אשר התקיים באכסניית הנוער נורדיה שבשרון, התחלקו לצוותי עבודה. כל צוות נפגש עם חברה מובילה במשק וזו הציגה בפניו אתגר עסקי. במהלך המחנה שקדו הנערים על חקר האתגר והעלאת פתרונות ורעיונות להתמודדות עימו. התהליך כולו הועלה על מצגת אותה הציגו בני הנועד בפני נציגי החברות.

חברי צוות מטריקס, בלבוש עסקי ושפה רהוטה, הציגו בפני יעל פרדקין – מוצפי, סמנכ"ל משאבי אנוש, אבישג אלבז, מנהלת משאבי אנוש ושירה רז-מייזנר, מנהלת השיווק של מטריקס את הרעיונות שהעלו סביב האתגר, שהציבה בפניהם מטריקס: כיצד לגייס את בני דור ה- Y לחברות אנטרפרייז גדולות ויציבות במקום לסטארט-אפים?

על מנת ליצור אווירת עבודה משוחררת, צעירה וכייפית, הציעו הנערים ליזום מפגשי Meetups, במסגרתם, יגיעו עובדי מטריקס למקומות בילוי בעלי אופי א-פורמלי ויספרו על אתגר טכנולוגי או עסקי שמעסיק אותם, טרנד חדש או מערכת ייחודית שפותחה לאחרונה.
אודות מנהיגות עסקית צעירה:
מנהיגות עסקית צעירה הינה חברה לתועלת הציבור מבית המרכז הישראלי לניהול (המי"ל), אשר מפתחת תרבות של מנהיגות ומצוינות בקרב בני נוער וצעירים ומקדמת יזמות ומעורבות חברתית. מנהיגות עסקית צעירה מעניקה לבני הנוער ולצעירים את הידע, הכלים וההזדמנות להיות מנהיגי ויזמי המחר.
מנהיגות עסקית צעירה נוסדה על ידי המי"ל בשנת 2003. הארגון שואף לצמצם את הפערים החינוכיים, הכלכליים והתרבותיים במדינת ישראל וזאת באמצעות מגוון רחב של פעילויות שמתבצעות לאורך השנה, ברחבי הארץ בשיתוף ארגונים מובילים במשק.

אודות המרכז הישראלי לניהול:
המי"ל, מוביל את תרבות הניהול בישראל, ע"י שילוב בין לימוד תיאורטי למתן כלים פרקטיים מהשטח למנהלים. הוא מהווה מרכז ידע עדכני ומתקדם עם תכנים ייחודיים למנהלים בתפקידי רוחב ואורך בכלל הארגונים. המרכז מאפשר צמיחה והתפתחות מקצועית ואישית במגוון תחומי התמחות ובפורמטים שונים, כולל קורסים התפורים לצרכי הארגון: ניהול בכיר, מיומנויות ניהול, משאבי אנוש והדרכה, פיננסים, Coaching, שיווק, שירות ומכירות, פרויקטים, רכש ולוגיסטיקה. בנוסף, המי"ל יוזם ומפיק כנסים, תחרויות ופורומים מובילים, כדוגמת Effie Awards, הועידה השנתית למנהלים, כנס שירות ועוד. למידע ופרטים נוספים: http://www.hamil.co.il/
 


שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות