דו"ח גרטנר: יבמ מובילה בשוק ניהול הניידות בארגונים

0

הדירוג ב"ריבוע הקסם" של גרטנר, משקלל את היקף החזון אותו מציגה יבמ, ואת הצלחתה במימוש בפועל.

חברת הייעוץ ומחקר השווקים גרטנר מדרגת את יבמ כמובילה בשוק חבילות ניהול הניידות הארגונית וניהול המשתמשים הניידים. הדירוג ב"ריבוע הקסם" של גרטנר, משקלל את היקף החזון אותו מציגה יבמ, ואת הצלחתה במימוש בפועל.
פלטפורמת Maa360 של יבמ מאפשרת לאבטח משתמשים, מכשירים, תכנים ואפליקציות. לקוחות יבמ מכירים במעמדה המוביל, על בסיס חוויית משתמשים חיובית, ביצוע בפועל של פתרונות מבוססי ענן לניהול ניידות כלל ארגונית, ושלמות החזון של החברה – הן בכל הנוגע להבנת השוק והן בחדשנות אותה היא מביאה אל השוק הזה.
על פי הניתוח של גרטנר, "ארגונים מאמצים בדרך כלל כלי ניהול מכשירים ניידים (MDM) על מנת לסייע לעבודת משתמשים ניידים. ככל שמתרחבות הדרישות לגישה ליישומים ולמקורות תוכן נוספים, מתפתחות מערכות ניהול משתמשים ניידים אל תחומים טכנולוגיים חדשים, המוגדרים כמערכות ניהול ניידות ארגונית, EMM".
סל מוצרי MobileFirst של יבמ, שחלקים עיקריים שלו מפותחים במעבדות החברה בארץ, מסייע לעסקים באימוץ טכנולוגיות ניידות על מנת לתקשר טוב יותר עם לקוחותיהם ולהרחיב את עסקיהם לשווקים חדשים. מערכת Maa360  של יבמ מרחיבה את סל המוצרים הזה בתחום יכולות הענן, ומספקת פתרון מקיף לניהול משתמשים ניידים ולאבטחה בארגונים כלל-עולמיים מכל גודל. המערכת פותחה בחברת פיברלינק, שנרכשה ע"י יבמ ושולבה בעסקי המובייל שלה. המערכת מאפשרת הפעלה מיידית ללא תחזוקה שוטפת, אופציות גמישות של "מכולת אבטחה" הפועלת בנפרד על גבי מכשיר הקצה, ומאפשרת אכיפת מדיניות אבטחה התפורה על פי מידת הארגון והעדפותיו, טווח מידרוג גמיש ובלתי מוגבל עד כדי תמיכה באלפים רבים של משתמשים, ושילוב שקוף אל תוך סביבת התשתיות הקיימות בארגון.
בחודש שעבר דירגה גרטנר את יבמ גם כמובילה בשוק כלי ניהול לקוחות הקצה. שילוב מערכת ניהול לקוחות הקצה Endpoint Manager של יבמ יחד עם Maa360 מציע מסלול מלא לניהול נקודות קצה נייחות וניידות כאחד. היכולת לנהל באופן שקוף מגוון רחב כזה של משתמשי קצה הופכת חשובה יותר ויותר, ככל שארגונים מאפשרים לעובדיהם גישה רחבה יותר לאפליקציות מובייל, מסמכים ומכשירים.
 


שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות