הסוכנות להגנת הסביבה העניקה ליבמ את פרס ההגנה על האקלים לשנת 2013

0

יבמ קיבלה את פרס הסוכנות האמריקאית להגנת הסביבה (EPA) לשנת 2013 בהוקרה למאמצי ההתמודדות עם שינויי האקלים, שימור הסביבה והחיסכון באנרגיה לכל אורך שרשרת האספקה שלה

הנימוקים להענקת הפרס מעלים על נס את התוכנית השאפתנית של יבמ לצמצום פליטת המזהמים, והדרישות הגבוהות אותן היא מציגה בפני ספקיה בכל הנוגע למדידה, גילוי מקיף וצמצום פליטת גזי החממה במסגרת פעילותם.
פרס האקלים, Climate Leadership Award, מוענק במסגרת תוכנית לאומית אמריקאית המיועדת לעודד ולהוקיר חברות, ארגונים ואנשים הפועלים על מנת לתת מענה לאתגר שינויי האקלים. מקבלי הפרס השנה מגיעים מהסקטורים הציבורי והפרטי כאחד. סגן נשיא יבמ לענייני סביבה ובטיחות מוצרים, ויין בלטה, ציין במעמד הענקת הפרס כי "המחויבות לסביבה היא חלק חיוני בבניית אסטרטגיית העולם החכם של יבמ. יבמ ממשיכה לחפש דרכים חדשות לשיפור ביצועיה בתחום הסביבה, ובכלל זה ניהול שרשרת האספקה וקיימות ברמות המתקדמות ביותר".


 

החל מ- 2010 מיישמת יבמ מערכת דרישות מתקדמות מהספקים עימם היא עומדת בקשר ישיר, לרבות תביעה להקמה מערכת ניהול אחריות סביבתית. ספקים של יבמ נדרשים להפעיל את מערכת הניהול הזו על בסיס קבוע, למדוד ביצועים ולהציג יעדים ניתנים לכימות בתחום האחריות לסביבה, להציג פומבית את התוצאות בפועל המושגות במסגרת החתירה ליעדים האלה, ולדרוש מספקיהם שלהם לענות לדרישות מקבילות לאלה המוצגות להם על ידי יבמ.
 

שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות