לשדרג לחלונות 8 ב-39.90$ בלבד

0

עוד טרם הושקה מערכת ההפעלה הבאה חלונות 8, במיקרוסופט מכריזים על אפשרות שדרוג ממערכות הפעלה קודמות במחיר נמוך. $15 עבור מדיה להתקנה כולל משלוח

קצת אחרי פרסום הסקר שקבע כי חלונות 7 הינה מערכת ההפעלה הפופולארית ביותר ועוד לפני יציאת הגרסה הסופית של חלונות 8, במיקרוסופט מכריזים על אפשרויות שדרוג ממערכות הפעלה קודמות וזאת בעבור חופן (לא גדול ) של 40$.
לפי החברה תוכלו לרכוש חבילת שדרוג למערכות XP,ויסטה וחלונות 7 ולהתקין חלונות 8 פרו. אם תרצו תוכלו להוסיף את Windows Media Center  לאחר ההתקנה.


קרדיט תמונה: windowsteamblog

לאחר כניסה לאתר Windows.com אשף שדרוג יבדוק את המחשב שברשותכם וינחה אתכם צעד אחר צעד בתהליך השדרוג ובהתקנה. האשף יזהה האם התוכנות שברשותכם בעלות תאימות לגרסת חלונות 8 ואף ישאל אם תרצו לשמור אותן מההתקנה הקודמת.

לפי מיקרוסופט תוכלו לשדרג מכל גרסת  consumer edition of Windows 7 למערכת Windows 8 PRO . משתמשי XP יוכלו לשמור רק על הקבצים האישיים כשמשתמשי ויסטה ומעלה יוכלו לשמור גם על הגדרות מחשב ויישומים.
אם תחליטו לרכוש את מדיית ההתקנה בחנות המקוונת תצטרכו לשלם $15 עבורה, אך ניתן כמובן לקבל את קובץ ההתקנה לשדרוג ישירות מהחנות, לצרוב אותו ע"ג מדיית DVD או התקן USB נשלף.

את השדרוג לחלונות 8 פרו תוכלו לרכוש כמובן רק לאחר הזמינות של חלונות 8 בגרסתה הסופית.
 


שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות