חברת VMware מרחיבה את פתרון VMware View

0

פתרון VMware View יתאים גם למק ולינוקס

חברת VMwareמודיעה על הרחבת פתרון VMware View Clients גם עבור תחנות קצה מבוססות מערכת הפעלה של Kindle Fire, מק ולינוקס, לצד עדכונים נוספים בפתרון VMware View הפופולרי עבור אנדרואיד ו- iPad. פתרון ה- VMware View כולל כעת שיפורים ברמת תחנת הקצה (Client), כאשר טכנולוגיית PCoIP תומכת בפלטפורמות נוספות, כולל מק ולינוקס. טכנולוגיית PCoIP מאפשרת חיבור מאובטח ואימות בין תחנת הקצה לדסקטופ הוירטואלי על גבי תשתית WiFi ורשות סלולאריות בדור השלישי. כתוצאה מכך, משתמשי מק ולינוקס יכולים להשיג גישה בטוחה מרחוק לשולחן עבודה וירטואלי מבוסס חלונות, באיכות גבוהה. הפתרון מסייע להשגת יעילות, מהירות וקישוריות לצוותי העבודה, על ידי אספקת שולחן עבודה וירטואלי נגיש ואיכותי, לאופטימיזציה של חווית המשתמש. 
 
רון קוהבלום, מנהל פעילות VMware ישראל:"השגשוג המהיר של המוצרים החדשים בתחום המחשוב מציב גם את הסקטור החינוכי בחזית הטרנד, עם מעבדות התומכות בשולחנות עבודה של חלונות ומק, כמו גם סטודנטים שמביאים ללימודים טאבלטים, מחשבים ניידים ואישיים, המבוססים על OS X, Windows ופלטפורמות נוספות. יותר ויותר אנשים רוצים את החופש לבחור את המוצר, שיהלום את צרכי המחשוב שלהם, במקום העבודה ובאקדמיה, באופן הטוב ביותר. עם הפתרון המשודרג של VMware View™ Clients גם ארגוניIT  וגם משתמשי קצה ישיגו שולחן עבודה וירטואלי שלם, מאובטח ונגיש, שמתאים למוצרי המחשוב המתאמים להם".
 
הפתרון החדש כולל:
  • שילוב טכנולוגיית PCoIP בשולחן העבודה- מעניק למשתמשי הקצה ביצועים טובים, ללא קשר לתנאי הרשת.
  • הפתרון האופטימלי עבור מערכת ההפעלה Mac OS X Lion- הפתרון תומך במצב מסך מלא של Lion, כך שמשתמשי מק יכולים להחליף באופן רציף בין יישומי המק שלהם ושולחן העבודה הוירטואלי שלהם.
  • קישוריות פשוטה ל- VMware View 4.6 ו- .VMware View
  •  הפתרון יהיה זמין ב- Ubuntu Software Centerתוך מספר שבועות ויקל על משתמשי שולחן העבודה של לינוקס את ההתקנה והגישה.
  •  הפתרון יהיה זמין בקרוב גם ב- for AndroidAmazon Appstore עבור משתמשי Amazon Kindle Fire ויקל עליהם את ההתקנה והגישה לשולחנות העבודה שלהם. 
אודות VMware View :
הפתרון מפשט את שולחן העבודה הנוכחי: מדובר בפתרון שולחן עבודה וירטואלי שלם, המאפשר לארגונים להשיג אבטחה ועלויות תפעול נמוכות. תוך פישוט ניהול שולחן העבודה על יסוד ארכיטקטורת מחשוב מודרנית למשתמש קצה. התוצאה היא מודל מחשוב מרכזי וגמיש, המספק ל- IT שליטה טובה ומספק למשתמשי הקצה חופש גישה לשולחנות העבודה שלהם דרך מכשירים שונים.

שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות