גרסה חדשה של Acronis Snap Deploy 4

0

אקרוניס מציעה כלי הגירה והפעלה למחשבים אישיים, שרתים ומכונות וירטואליות

אקרוניס, ספקית מובילה של פתרונות קלים לשימוש לגיבוי ואחזור מאסון עבור סביבה פיסית, וירטואלית ומחשוב ענן, הכריזה על גרסה חדשה של AcronisSnapDeploy4 להפעלה אוטומטית של נתונים ויישומים על גבי מספר רב של מערכות מחשוב אישי, מכונות וירטואליות ושרתים.
 
פתרון ה- SnapDeploy4 מסייע למנהלי IT בארגונים כגון מוסדות חינוך וגופי הכשרה, להעתיק תמונה מדוייקת של נתונים ומערכות (כולל מערכת הפעלה, יישומים וקבצים) ולהעבירם ממכשיר אחד לשני.
 
ארגונים מנהלים שילוב של מחשבים אישיים, שרתים ומערכות הפעלה, וכתוצאה מכך מתמודדים עם עלויות ניהול גבוהות, כולל עלות ההפעלה שלהם. פתרון ה- SnapDeploy4 מאפשר למנהליIT לבצע סטנדריזציה ולשלוט בתשתיות על ידי הפעלה של מערכות מתוך תמונת מאסטר, ולקצץ עלויות וזמן עבודה בזכות אוטומציה.
 
תרחישים עסקיים נפוצים כגון הצטרפות של עובדים או סטודנטים חדשים, יצירה של סביבות תרגול חדשות במעבדות או חדרי מחשב ומיזוג בין חברות ומחלקות, דורשים הפעלה של מערכות אחידות לרוחב הסביבה החדשה. בנוסף, רענון של חומרה ויישומים, כמו גם איחוד שרתים או העתקה של מרכז הנתונים, דורשים דרך קלה להעתקה של נתונים.
 
הפתרון מבוסס על טכנולוגיית תמונת הדיסק (Disk Image) של אקרוניס, אשר מייצרת תמונת מצב של כלל מערכת ההפעלה, היישומים והנתונים, והופכת אותה לתמונת מאסטר שניתן להתקין על גבי מספר מערכות. את הפתרון המנוהל בצורה מרכזית ניתן להפעיל על גבי מערכות חדשות או כדי לאחזר מכונות קיימות אל תמונת המאסטר.
 
"הפעלת מערכות יכולה להיות פעולה חוזרת על עצמה ומעיקה עבור ארגונים. לדוגמא, באוניברסיטאות נדרשים להכין את אותה הסביבה לרוחב מאות מכונות בכל סמסטר. כדי לבצע זאת בצורה ידנית נדרש זמן רב והתהליך פתוח לטעויות. אלפי לקוחות של אקרוניס ברחבי העולם עושים שימוש ב- SnapDeploy וחותכים את הזמן הנדרש לביצוע התקנות מרובות מחשבים", אמר אילן פרוימוביץ, מנהל טכני בפאוור תקשורת, מפיצת אקרוניס בישראל
 
הגרסה החדשה כוללת את האפשרות לבצע קונפיגורציה של ההגדרות על פי מכונה, כגון הגדרת IP ייחודי. התמיכה במכונות הוירטואליות שודרגה עם היכולת לבצע הפעלה ישירות מקבצי VHD.
 


שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות