קמינריו הכריזה על פתרון ראשון מסוגו בתעשייה

0

קמינריו הכריזה על פתרון ראשון מסוגו בתעשייה המהווה קפיצת מדרגה בארגונים: מערכת אחסון עתירת ביצועים מסוג solid-state SAN עם חופש בחירת מדיית אחסון

יקנעם, ישראל 14 ספטמבר, 2011 –קמינריו הישראלית, ספקית מובילה של מערכת אחסון solid-state SAN המאופיינת בביצועים גבוהים במיוחד, הכריזה היום על הדור הבא של פתרונות האחסון Kaminario K2 בעלי ביצועים וזמינות גבוהים ביותר וזמני-השהיה (Latency) אולטרה-נמוכים .משפחת K2 החדשה מאפשרת מהיום בחירת סוג המדיה לאחסון מידע ב- Flash או DRAM (הנחשבים לשתי מדיות אחסון המהירות ביותר כיום),במערכת יחידה, מבלי להתפשר על מהירות ברמת הארגון, זמינות ריפוי-עצמי גבוהה או קלות שימוש. קמינריו משלבת מעתה את טכנולוגית ioMemory Flash של חברת Fusion-io לתוך ארכיטקטורת ה-K2 שלה, תוך שילוב טכנולוגית solid-state הטובה-מסוגה, עם פתרון אחסון SAN solid-state, הראשון מסוגו בתעשייה, ברמת הארגון.
 
הלקוחות יוכלו כעת לבחור את מדיית ה- solid-state המתאימה להם, ולאחר מכן להוסיף סוגי מדיה שונים לאותה המערכת בהתאם לצורכיהם הגדלים והמשתנים. בכדי להשיג רמת הגנה זו על השקעת הלקוח וגמישות, קמינריו משלבת חופש בחירת מדיה לתוך ארכיטקטורת ה-K2 החדשנית שלה. התוצאה היא מערכת אחסון SAN solid-state, המספקת את ביצועי האפליקציה המהירים ביותר, האמינים ביותר ובעלי עלות-תועלת, הקיימים כיום בשוק.
 
פתרונות K2 החדשים של קמינריו ממקסמים את האפקטיביות על ידי הגברת הביצועים של אפליקציות בעלות שיעור I/O (פעילות כתיבת/קריאת נתונים למדיית האחסון) גבוה ואפליקציות רגישות לזמני-השהייה (latency), בעלות נמוכה מזה של אחסון SAN מבוסס HDD. משפחת K2 עם מערכת אחסון solid-state SAN כוללת:
 
Kaminario K2-H ההיברידי המשלב מדיות אחסון עתירות ביצועים מסוג DRAM ו- Flash מסוג solid-state עבור אופטימיזציית עומסי-עבודה של מטלות קריאה וכתיבה מעורבות; מדיית DRAM משמשת למטלות אינטנסיביות של כתיבת נתונים רגישים לזמני-השהיה וה- Flash משמש למטלות קריאת נתונים אינטנסיביות. מערכת ה- K2-H מאפשרת שילוב של סוגי אפליקציות או צרכים שונים של קבצים אינדיבידואלים בתוך ריבוי תהליכים של אפליקציה יחידה (קבצי מסד-נתונים זמניים, redo logs וכדומה).
 
Kaminario K2-D היא מדיית DRAM  בלבד עבור מטלות כתיבה אינטנסיביות ועומסים אקראיים רגישים לזמני-השהייה כגון אפליקציות OLTP ו- DBMS מתקדמות. מערכת K2-D תוכננה במיוחד עבור אותם לקוחות הדורשים את המיטב ביצועי מערכת אחסון מבוססת solid-state.
 
קמינריו K2-F: מדיית  Flash בלבד, עבור עומסי-עבודת קריאה אינטנסיביים ניתנים-לחיזוי, כגון ניתוחים, Data Warehouse וסוגי אפליקציות DBMS מסוימים.
 
כל דגמי ה- K2 מגיעים עם זמינות גבוהה ויכולות ריפוי-עצמי. ניתןלהתקין ולפרוש אותם תוך מספר שעות. כל הדגמים זמינים כעת ומחיריהם נעים החל מ- 30$/GB.
 
"עם הצגתה של משפחת K2 החדשה של מערכת אחסון solid-state SAN, יכולים הלקוחות לבחור כעת, במערך אחסון יחיד, את הפתרון הטוב ביותר עבור עומס העבודה הייחודי של האפליקציה שלהם ועבור צרכיהם התקציביים", אמר דני גולן, מנכ"ל קמינריו. "החופש לבחור את המדיה לה אתה זקוק כיום, ולשנותה מחר, מייצג את ההגנה הטובה ביותר על ההשקעה, מאשר כל פתרון אחסון מבוסס solid-state אחר בשוק".    
 
קמינריו חוברת לחברת Fusion-io בטכנולוגית Flash
טכנולוגיית ה- Flash ב-Kaminario K2 מקורה בשיתוף פעולה עם חברת Fusion-io. קמינריו משלבת את טכנולוגית ioMemory Flash של Fusion-io כחלק מארכיטקטורת ה- Scale-out Storage Performance Architecture (SPEAR) המהפכנית שלה. קמינריו ו- Fusion-io שואפות להביא את משפחת מוצרי הקמינריו K2 לתוך סביבות לקוח משותפות".
 
"מערכת האחסון ההיברידי SAN solid-state המשותפת והחדשנית של קמינריו, מספקת פלטפורמה ארגונית רבת-עוצמה עבור טכנולוגית ה- ioMemory שלנו", אמר ג'ים דוסון, סגן נשיא מכירות בינלאומיות של Fusion-io. "התועלת הנובעת מכך עבור לקוחותינו המשותפים היא פתרון אחסון במחיר סביר ביותר, המספק ביצועי אפליקציה יוצאים מהכלל, ריפוי-עצמי וזמינות גבוהה".


שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות