חברת רמדור מעלה פורום חדש בנושא מחירים בענף הבניה

0

מתלבטים אם לקנות או לשפץ בית? לא בטוחים כיצד לבחור בעלי מקצוע?
צריכים סיוע בתכנון תקציב הבניה?
צו השעה על רקע משבר הדיור: חברת רמדור מעלה פורום חדש בנושא מחירים בענף הבניה

רמדור מקבוצת טופ (Top Group), המתמחה בפתרונות תוכנה לענף הבניה, התשתיות וההנדסה, מעלה פורום חדש בנושא מחירים בענף הבניה. לכניסה לפורום:
 
רמדור היא המפתחת של "המאגר המאוחד"- סטנדרט התמחור החדש של ענף הבניה בישראל, המרכז את מאגר המחירים והמידע המקיף ביותר לעבודות בניה, שיפוץ, אחזקה, תפעול ושירותים. החשב הכללי של האוצר בחר במאגר המאוחד כבסיס להתקשרויות עם קבלנים המבצעים עבודות שיפוצים עבור משרדי הממשלה. גם עיריות רבות מתבססות על "המאגר המאוחד" (למשל עיריית חיפה ועיריית אשדוד) וכן חברות וארגונים מובילים, בהם: ישראכרט, אוניברסיטת בר אילן, הטכניון, רפא"ל ואיגוד ערים דן.

 
דרור שגב, משנה למנכ"ל רמדור, הסביר שעל רקע משבר הדיור והזהירות המורגשת בקרב הציבור בנושאי בניה ושיפוצי דירות, הוחלט ברמדור שעתה זה צו השעה להעלות פורום מקצועי לרווחת הציבור הרחב, כמו גם ליזמים ולקבלנים, בו ניתן להעלות שאלות מגוונות בנושא עלויות בניה, להמליץ, לקבל טיפים, ולהתייעץ עם טובי המומחים של חברת רמדור, שלה מוניטין מקצועי גבוה מזה שני עשורים בתחום הבניה והנדל"ן.
 
שגב הוסיף: "ענף הבניה בישראל אינו קופא על שמריו לרגע, והוא מתאים עצמו כל העת לצורכי הלקוחותולדרישותיהם, לתנאי השוק ולחידושים הטכנולוגיים בתחום. הענף שינה פניו ללא הכרבהשוואה לעבר, וזאת בזכות יכולותיהן המקצועיות של חברות הבנייה והתשתית המובילות לשיפור עקבי באיכות ובעיצוב בנייני מגורים, מבני תעשייה, מגדלימשרדים, מרכזי מסחר, מחלפים, גשרים ומתקני תשתית אחרים."
 
 

שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות