חברת VMware רוכשת את דיגיטל פיול הישראלית

0

חברת VMware, המובילה העולמית באספקת פתרונות וירטואליזציה ומחשוב ענן, מודיעה היום על כוונתה לרכוש את חברת דיגיטל פיול, ספקית מובילה לפתרונות תוכנה לניהול המשאבים הפיננסים ב-IT בסביבות ענן

חברת דיגיטל פיול מספקת פורטפוליו של פתרונות, המאפשרים לארגוני אנטרפרייז לנהל ביעילות סביבות IT. זאת על ידי תהליך משמעותי של מדידה ודיווח, בהתאם למדדים, הנקבעים על ידי בעלי המניות בחברה. סכום הרכישה לא פורסם.
 
"מחשוב ענן מייצג מודל חדש מיסודו בעולם ה-IT. בין היתר מאפשר מחשוב הענן לאנטרפרייז להגיע לחיסכון תפעולי, שטרם נראה כמותו, תוך ניהול אופטימלי ומרוכז של משאבי ה-IT בהתאם למדיניות הארגון", אומר בועז חלמיש, סגן נשיא ומנהל בכיר למוצרי ניהול ב-VMware. "הטמעה של סביבות ענן חושפת בארגונים רבים הוצאות תפעוליות, אותן לא ניתן היה לחשוף בעבר. בעקבות כך, יכולים מנהלי מערכות מידע ומנהלי כספים למנף את השקעותיהם ב-IT ליתרון עסקי בעל ערך. זאת בהתאם לקו המנחה של בעלי המניות. כחברה ברת סמכה בתחום ניהול ההוצאות התפעוליות במערכות מידע, רכישת Digital Fuel מוסיפה יכולות מידיות לפורטפוליו שלנו ועתידה לסייע לנו בהרחבת סל מוצרי הניהול שלנו".
 
"התפתחות מחשוב הענן מציבה בפני מנהלי מערכות מידע בארגונים אפשרויות רבות ומגוונות. כתוצאה מכך, הצורך בכלים לניהול מדויק של ההיבטים הפיננסיים של מערכות המידע והערך המוסף אותו הם מספקים הפך קריטי לאלפי חברות ברחבי העולם", ציין ישראל דנציגר, מייסד ומנכ"ל דיגיטל פיול, והוסיף כי "במהלך כל השנים, התמקדנו בבניית חברה יצרנית בירושלים, בפיתוח מוצרים ושירותים מובילים, ביצירת מקומות עבודה ובחיזוק כלכלת ישראל וירושלים ועל כך גאוותנו".
 
חזונה של VMware לאספקת IT כשירות מנוהל, מתבסס על היכולת להבין ולנהל היטב את משאבי ה-IT. חברת דומינו מספקת פתרונות מקיפים לביצוע אנליזה של משאבי ה-IT ובכך לנהל באופן פרו-אקטיבי את העלויות והחיובים של שירותי ה-IT. פורטפוליו המוצרים של דומינו מאפשר אנליזה שקופה למגוון רחב של מטריצות פיננסיות, החל מסביבות פיסיות לוירטואליות וכלה בניתוח לפי אנשים, לפי יישום ולפי משאבי מחשוב, אחסון, ורשתות ואף יודעת לנתח מידע הניתן מספקי ענן חיצוניים לארגון. דומינו יודעת לשכלל נתונים אילו בהתאם לרמות השירות ובכך מעניקה תמונת מצב כוללת של עליות ה-IT. כלים אלה משחררים את מנהלי מערכות המידע מהלחץ התקציבי התמידי בו הם נתונים ומעצימים את כוחם בעמידה מול ספקים ושותפים תוך שהם יודעים לעשות את החישוב המדויק ביותר לחזר על השקעה במערכות המידע.
 
פורטפוליו המוצרים של דיגיטל פיול כולל כלי מדידה לחישוב: עלויות, תקציבים, החזרי לקוחות, אופטימיזציה לעלויות, ניהול ספקים והסכמי רמות שירות (SLA). כלי מדידה בשילוב מערכות ויישומים ומידע מגורמים חיצוניים מספקים אנליזה מאוחדת ומקיפה של המידע הפיננסי. ניתן לקבל את השירותים הללו הן רמה הפנים ארגונית כפתרון המוטמע בחוות השרתים הארגונית והן במודל של תוכנה כשירות בה משלמים בהתאם לצריכה (SaaS).
 

שתף

אודות מחבר

ITportal

כל מה שמעניין בעולם הטכנולוגיה, סלולר, חומרה, אחסון, אנשים, מינויים ועוד. בפורטל כתבות על חברות ישראליות וגם סקירות רבות מחו"ל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות