2 מדפסות מיכלי דיו (ITS) חדשות של Epson מאפשרות הדפסת תמונות ללא שוליים – ובמהירות גבוהה יותר

0

מדפסות ה- ITS מגיעות כבר בקנייה עם ערכה מלאה של בקבוקי דיו + בקבוקי דיו
שחור נוספים, המאפשרים למשתמש להדפיס עד 13000 דפים בשחור
ועד 6500 דפים בצבע

Epson, מי שהייתה אחראית על מהפיכת מדפסות הזרקת הדיו המצוידות במיכלי דיו במקום המחסניות המאוד יקרות, הכריזה על התוספות האחרונות להיצע המדפסות עם מערכת מיכלי הדיו (ITS) שלה: L382, ו-L386, המפגינות מהירות משופרת, כמו גם הדפסת תמונות ללא שוליים.

המדפסות החדשות מיועדות למשפחות, סטודנטים ומשתמשים במשרדים קטנים הזקוקים למדפסות לא יקרות, אמינות, המפגינות עלויות הדפסה נמוכות ותפעול נטול מטרדים. מערכת מיכלי הדיו בקיבולת אולטרה גבוהה מבטלת את הצורך במחסניות דיו, ומשחררת את המשתמשים מהצורך לקנות ולהחליף מחסניות דיו. במקום זאת, מדפסות ITS מגיעות עם ערכה מלאה של בקבוקי דיו + בקבוקי דיו שחור נוספים, המאפשרים למשתמש להדפיס עד 13000 דפים בשחור ועד 6500 דפים בצבע2, ולקבל עלות נמוכה מאוד לדף.
השימוש היומיומי במדפסות ITS נטול מאמץ ואמין, כאשר הדפסות איכותיות מופקות בזריזות הודות למהירות הדפסת ISO של 10 דפים לדקה . גם המילוי והמילוי מחדש של מיכל דיו פשוט לביצוע כיוון שבקבוקי הדיו של Epson מעוצבים עם פיה שמונעת טפטוף ומתויגים בצורה ברורה. מדפסות ה- ITS מגיעות גם עם אחריות היצרן לשנה אחת או 30000 דפים, כדי להעניק שלוות נפש נוספת.
‎לדברי דוביק דביר, מנהל תחום ההדפסה ב- Epson ישראל: "מדפסות ה- ITS שלנו מעניקות פתרון פנטסטי להדפסה בנפח גבוה. הן בנויות ספציפית כדי להעניק עלות אולטרה נמוכה לדף, אולם חשוב מכך, הן גם עקביות ואמינות. יש לנו כבר היצע מוצרים רחב, ואין ספק שתוספות עדכניות אלה, עם מהירות הדפסה גבוהות והדפסת פוטו ללא שוליים, ימצאו חן וישכנעו לקוחות רבים עוד יותר".

תכונות עיקריות

תכונות עיקריות

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות