שרת PRIMERGY הקטן אי פעם מוביל את קו השרתים החדש של פוג'יטסו לעסקים דיגיטליים

0

- PRIMERGY TX1320 M3 – אחד השרתים הקטנים והמצוידים ביותר בתעשייה
- יותר ביצועים בקו מחודש של שרתי PRIMERGY x86 בעלי מעבד יחיד
- דגמי הדור החדש הם הבחירה הראשונה לעסקים דיגיטליים הודות להתאמתם למגוון רחב של יישומים ומקרי שימוש.

פוג'יטסו משיקה את שרת PRIMERGY TX1320 – שרת קטן מתמיד ועם זאת מספק ביצועים מדהימים. מדובר בשרת קומפקטי חזק מתמיד, ובה בעת שקט מאוד וקטן דיו בכדי שיוכלו לעמוד על שולחן העבודה או מדף ספרים.
פוג'יטסו שדרגה את דגמי המגדל והמדף בקו PRIMERGY בעל השקע היחיד על מנת לספק יותר ביצועים, והוסיפה להם את משפחת המעבדים החדשה של אינטל – Xeon E3 – וכן מבחר רחב יותר של אפשרויות קונפיגורציה, המשפרות את הגמישות. בקו PRIMERGY, פוג'יטסו מספקת מבחר של לבני בניין ורסטיליות המאפשרות להדביק את קצב הדרישות המשתנות של הצרכנים להספק וביצועים גבוהים יותר של השרתים המחלקתיים.
אחד מארבעת הדגמים החדשים, ה-Fujitsu PRIMERGY TX1320 M3, דוחס מערכת שרת שלמה ליחידה קומפקטית ביותר. עם מרכב בנפח של 13.3 ליטר, זהו אחד השרתים הקטנים והמצוידים ביותר שיש בשוק כיום. עם זאת, הודות לנפח הפעלה של 18 dB(A) בלבד, ה-PRIMERGY TX1320 M3 הוא גם תוספת ידידותית לשולחן העבודה או למדף הספרים בכל משרד.
מצידו השני של קו PRIMERGY המחודש של שרתים בעלי מעבד יחיד אנו רואים את שרתי הדור החדש המספקים ביצועים ורוחב פס, שהופכים אותם לבחירה הראשונה למגוון מקרי שימוש, לרבות ניהול יישומים משרדיים ודוא"ל, טלפוניה, שרתי אינטרנט או הרחבה ועדכון של חוות שרתים קיימות. לעסקים העוברים ממחשב אישי לשרת כדי להרחיב את עסקיהם הדיגיטליים, PRIMERGY מספק יכולת ניהול פשוטה ויעילות אנרגטית גבוהה.
כל שלושת שרתי המגדל במשפחת PRIMERGY – ה-TX1310 M3, ה-TX1320 M3 וה-TX1330 M3 ובנוסף שרת המדף PRIMERGY RX1330 M3 ממקסמים את המאפיינים הטכנולוגיים של מעבדי Intel Xeon E3 החדשים, Core i3, פנטיום וסלרון ומספקים קיבולת עיבוד של עד 64 ג"ב של זיכרון DD$4 מהיר במיוחד. קו הדגמים החודש אידיאלי לעומסי עבודה חיוניים בארגונים קטנים ובינוניים והינו אבן פינה לכל עסק דיגיטלי במגוון מגזרים לרבות בתי מרקחת, מסעדות ומשרדי נסיעות. לארגונים צומחים מציעה פוג'יטסו ערכות הרכבה המאפשרות לשרתי מגדל להשתלב במדפי שרתים.
שני דגמים מתמקדים באספקת ביצועים משרת בעל מעבד יחיד. ה-TX1320 M3 קבע שיא עולמי חדש של 74.6 בביצועי המעבד במערכות המונעות ב-Xeon E3 במבחן ההשוואתיSPECint20061. במקביל, ה-PRIMERGY RX1330 M3 הניתן על מדף קבע סטנדרטים לביצועים הטובים מסוגם ומחזיק בשיאים בכמה קטגוריות השוואה, לרבות ציון של271 במבחן SPECint_rate20062.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות