שמיעה ברורה ועוצמתית לכבדי השמיעה

0

ביקונקט משיקה אוזניות פיליפס אלחוטיות וקלות משקל עבור קהל כבדי השמיעה, בעלות איכות סאונד בלתי מתפשרת שאינה מפריעה לסובבים
ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולם הטכנולוגיה משיקה את ה- Philips AudioBoost, אוזניות אלחוטיות המותאמות לכבדי השמיעה, עם טווח קליטה של עד 50 מטר.
דגם ה- AudioBoost SSC5001 מאפשר חווית האזנה אישית וקלה לתפעול מבלי להפריע לסובבים. באוזניות ניתן לשמוע את שידורי הטלוויזיה בעוצמה גבוהה ואיכותית תוך התאמה הסאונד לכל אוזן.
האוזניות כוללות רמקולים בקוטר 15 מ"מ עם מגנט ניאודימיום, ופועלות בשיטת שידור אלחוטית ללא הפרעות וניתוקים. בזכות מנגנון חדשני שיצרה פיליפס, האוזניות מופעלות באופן אוטומטי בזמן השימוש ונכבות מעצמן בעת הסיום, ללא כל התערבות חיצונית. כמו כן, בחברה דאגו להתאים את האוזניות לכל סוגי הטלוויזיות עם חיבור פשוט ונוח.
תכונה נוספת שמתאפשרת באוזנייה הינה האפשרות להשתיק את הסאונד של הטלוויזיה ולהצטרף לשיחות הסלון, תוך כדי שהאוזניות מעצימות את קולות הדוברים ומעמעמות את רעשי הרקע, בלחיצת כפתור. בנוסף, באוזניה ניתן לבחור מבין שלושה מצבי אקולייזר לחוויית שמיעה אישית.
האוזניות מגיעות עם שלושה סטים של מתאמי אוזניים בגדלים שונים וכוללות 2 סוללות נטענות שכל אחת מהן מספקת עד 5 שעות שימוש ללא טעינה, כך שניתן להחליף את הסוללה וליהנות מזמן כולל של עד 10 שעות שימוש ללא טעינה. כמו כן, בערכה נכלל מעמד טעינה הכולל חיווי לד למצב הסוללה.
מחיר:969 ₪


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות