שיתוף פעולה בין EMC ל- Veeam יקנה לגירסה 9.0 החדשה שלVeeam Availability Suite מהירות הגבוהה פי 20 ממתחריה

0

רטמיר טימשייב, מנכ"ל Veeam: "Veeam מתחייבת לספק יכולות התאוששות ושחזור תוך 15 דקות ומטה, לתמיכה בקיומו של ה- Always-On Business"

 

חברת Veeam, המספקת זמינות (Availability) עבור מרכז הנתונים המודרני (Modern Data Center™), מכריזה היום על שיתוף פעולה עם חברת EMC, שיבוא לידי ביטוי באינטגרציה עם מערך פתרונות האחסון ההיברידיים של EMC:  EMC® VNX® ו- VNXe®. שילוב זה יגולם בגירסה 9.0 החדשה של פתרון ה- Availability  של Veeam  אשר יושק לקראת אוקטובר.

כתוצאה מן האינטגרציה של Veeam עם פתרונות האחסון  EMC VNX ו- VNXe, ארגוני IT יוכלו להשתמש בפתרון ה- Availability של Veeamליצירת גיבויים, במהירות הגבוהה  פי 20 בהשוואה לפתרונות מתחרים. בנוסף, יוכלו גופי ה- IT לחלץ ולשחזר פריט בודד מתוך ה- Storage Snapshot תוך דקות, באמצעות  Veeam ExplorerTM, ללא כל צורך בשלבי ביניים. Veeam ExplorerTM אף מאפשר ללקוח לתכנן תרחישי התאוששות מגוונים, החל משחזור של קובץ בודד, חילוץ ושיקום של אייטם אפליקטיבי אחד כמו לדוגמא מייל בודד מתוך מערכת ה- Exchange או מסמך SharePointבודד או לחילופין שחזור של VM(Virtual Machine) בודד תוך מספר דקות.

שיתוף הפעולה בין שתי החברות יעניק למשתמשים יכולות התאוששות מהירות וטובות בהרבה מן המקובל היום, עם השפעה מינימלית על השרתים הוירטואליים.

"Veeam מחויבת לספק Availability למרכז הנתונים המודרני. עבורנו, המשמעות של מחויבות זו מתורגמת ליכולות התאוששות ושחזור של 15 דקות או פחות," אמר רטמיר טימשייב (Ratmir Timashev), מנכ"ל Veeam. "על מנת לספק זמינות מוחלטת, אנו מנצלים בצורה יעילה את

 

 

הטכנולוגיות המאפיינות את מרכז הנתונים המודרני, כגון: וירטואליזציה, ענן וטכנולוגיות אחסון מתקדמות, קרי – מערך האחסון ההיברידי של EMC: EMC’s VNX ו- VNXe. ניצול נכון של טכנולוגיות אלה מאפשר לנו להמשיך ולחזק את הנוכחות שלנו בשוק האנטרפרייז, ומאפשר למשתמשים ליצור גיבויים באמצעות ה- Storage Snapshot  מדי חמש דקות, ולשחזר כל יישום או מידע במהירות גבוהה בהרבה. מכלול האפשרויות האלה תורם במחויבות המרכזית שלנו לקיומו של ה-  Always-On BusinessTM."

משפחת הפתרונות  EMC VNX מספקת חדשנות פורצת דרך ורמות מדורגות של יכולות אחסון במסגרת פתרון פשוט לתפעול. פלטפורמת אחסון זו משלבת בין חומרה גמישה ורבת-עוצמה עם תוכנה מתקדמת שמקנה יכולות ניהול, הגנה וייעול על מנת לפגוש את הצרכים העכשוויים של שוק האנטרפרייז. כל מכלול הפתרונות זמין במגוון מודלים, מפתרונות בסיס במחיר השווה לכל נפש ועד פתרונות עם ביצועים מתקדמים וקיבולת של פטה-ביטים, אשר נועדו לשרת את הדרישות האפליקטיביות הגבוהות ביותר.

לפרטים נוספים אודות Veeam Availability Suite v9 הקלק כאן.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות