שב"א (שירותי בנק אוטומטיים) הטמיעה בהצלחה את פתרון Data Protection של חברת Rubrik

0

חברת שב"א בע"מ (שירותי בנק אוטומטים) הטמיעה בהצלחה פתרון Data Protection יחיד מסוגו המבוססHyper Converged של חברת Rubrik. Rubrik הינה יצרנית של פתרון גיבוי מידע On Premise ובענן המיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן. הפתרון הנבחר מספק לשב"א יכולות גיבוי, שחזור, ארכוב, יצירת עותקים נוספים של המידע ויכולות Scale Out.
הפרויקט בוצע כחלק מהיערכות של שב"א למעבר ל-Data Center חדש. היקף הפרויקט, שהסתיים לאחרונה, מוערך במאות אלפי שקלים.

הפתרון של Rubrik מאפשר לשב"א שחזור באופן פשוט ויעיל של המידע. בעת כתיבת המידע, מתבצעת שמירה של המידע המגובה על גבי ה-Hyper Converge וכך מבטיח הפתרון כי ה-Dedup ישמר על כלל היחידות במערכת ללא קשר למספרם ומיקומן הגיאוגרפי. כמו כן, בעת הצורך לשחזור המידע יכולים בשב"א לחפש את המידע על גבי כלל היחידות שכן מדובר באותו Namespace. בצורה זו ניתן לקבל העתק של המידע בצורה פשוטה ויעילה. הפתרון של Rubrik מספק מודל גידול ב-Scale Out ללא הגבלה, גישה מאובטחת למידע ושמירה מאובטחת של המידע בין אם נמצא על רכיבי ה-Hyper Converge או בכל מקום אחר.

אבי רזניק, מנהל התשתיות בשב"א: "הפתרון של רובריק מספק לנו את זמן ההקמה והתפעול השוטף הקצר ביותר, קלות שימוש ויכולת התאוששות מיידית. כשמוסיפים לכך את היכולות לגדול במודל של Scale Out מדובר מבחינתנו בפתרון שמתאים לחזון של הארגון – קלות ופשטות אל מול שירות מעולה".
"החלטנו שישנו צורך בשדרוג יכולת ניהול המידע הארגוני בשב"א. מאחר וכמויות המידע רק הולכות וגדלות אנו נאלצים להמשיך ולרכוש רכיבים למערך שרק הולך ונהיה מורכב לתפעול. בנוסף, לאור מורכבות התשתית סבלנו מזמני התאוששות ארוכים מהנדרש ומורכבות רבה בתפעול המערך. לאחר בחינת הפתרונות הקיימים בשוק כיום הגענו למסקנה שהפתרון של רובריק הינו המתאים לנו ביותר".

בן כפולר, מנהל פעילות רובריק בישראל: "אנחנו גאים מאוד להיות פתרון ה-Data Protection של שב"א בזכות רמת הביצועים הגבוהה של הפתרון ועושר התכונות שהוא מציע. רובריק הינה חברת התשתיות בעלת הגדילה המהירה ביותר בעולם כיום. בשנה האחרונה הספיקה החברה לבצע עסקאות רבות באירגוני אנטרפרייס. אנו מצפים להגדיל את דריסת הרגל שלנו בישראל כפי שאנחנו עושים בכל העולם".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות