רד הכריזה על נתב קצה מוקשח לאבטחת סייבר של תשתיות קריטיות, בעל הגנה מובנית לפרוטוקולי אוטומציה

0

המוצר החדש כבר אומץ בהצלחה יתרה על ידי אחת החברות הגדולות בהודו לחיפוש נפט וגז

 

רד, מובילת השוק בתחום פתרונות ה-Service Assured Networking, הכריזה על ה-SecFlow-1, נתב קצה מוקשח, בעל הגנה מובנית לאבטחת סייבר בפרוטוקולי אוטומציה של תשתיות קריטיות.

 

מתקנים ותשתיות אסטרטגיות הם נכס בטחוני וכלכלי, שהשבתתם עלולה לפגוע באופן ישיר ועקיף במיליוני לקוחות ואף לשתק ערים ומדינות,לכן הם מהווים יעד לאיומי טרור. ה-SecFlow-1 מאפשר תקשורת אמינה, מאובטחת ובמחיר תחרותי לתשתיות אלחוטיות וקוויות ברשתות פומביות ופרטיות, ובכך נותן מענה לצרכיהן של חברות תשתיות קריטיות, דוגמת חברות חשמל, רכבות, מים, דלק וגז, ומתאים במיוחד

 

המוצר החדש מאפשר לחברות חשמל לשדרג באופן משמעותי את התאמתן לדרישות המחמירות של התקנים האמריקאים – NERC CIP – שהם מהמחמירים בעולם. SecFlow-1 עושה שימוש בבקרת תעבורה חכמה, הצפנה ופיירוול מבוזר לניטור ואבטחת כל האפליקציות התפעוליות הטכנולוגיות. הוא מבטיח כי פרוטוקול הפקודות בין יחידות קצה מרוחקות, תחנות בקרה, בין מכונות, ובממשקי אדם-מכונה, יאומת במלואו וימנע חדירות מחוץ ומתוך הרשת.

 

ה-SecFlow-1 המיניאטורי אידיאלי להתקנה באתרים מרוחקים ובעלי שטח מוגבל, שבהם זמין רק מתח נמוך. הוא מתאים במיוחד למערכות מדידה חכמות (smart metering) ולרשתות תקשורת בפרויקטי אבטחה פיסית המשתמשים במצלמות אבטחה (IP Cameras)

ותומך במגוון אופציות תשתיות תמסורת, כולל LTE ו-+HSPA.

 

SecFlow-1 נבחר מייד עם כניסתו לשוק על ידי חברות אנרגיה ותשתיות מאסיה ואמריקה הלטינית ובהודו, לדוגמה, הוא אומץ בהצלחה על ידי חברת Cairn Energy, אחת מהחברות הגדולות והעצמאיות בתחום חיפושי נפט וגז.

 

"לרשתות תשתיות קריטיות יש דרישות אבטחה מיוחדות הדורשות חדשנות וניסיון בסוג זה של יישומים ובשירותים שהן נדרשות להעביר", אומר אוליק ברוידה, סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי ברד. "זו גם הסיבה מדוע החלטנו ליישם במוצר החדש גישה של הגנה מובנית וציידנו אותו בכל אמצעי ההגנה מאיומים אפשריים, כך שהוא גם מספק תמיכה במתקני תשתיות הנדרשים לעמוד בדרישות NERC CIP".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות