רד האט מעצימה את הדור החדש של וירטואליזציה עתירת ביצועים

0

המבוססת על סטנדרטים פתוחים עם Red Hat Virtualization 4 שפותחה במרכז הפיתוח ברעננה
רד האט (Red Hat), הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על זמינות כללית של Red Hat Virtualization 4, הגרסה החדשה ביותר של פלטפורמת הווירטואליזציה שלה, מבוססת KVM , שפותחה במרכז הפיתוח של רד האט בישראל, השוכן ברעננה.

Red Hat Virtualization 4 מאתגרת את העלויות והמורכבות של פתרונות וירטואליזציה קנייניים. זאת על ידי אספקת פלטפורמה פתוחה במלואה, בעלת ביצועים חזקים, מאובטחת יותר ומנוהלת באופן מרכזי, עבור עומסי עבודה מבוססי Linux ו-Windows כאחד. הפלטפורמה משלבת hypervisor (שרת ייעודי לטיפול בהרצת מכונות וירטואליות וניהולן) מעודכן רב-עוצמה, מרכז בקרה מתקדם, וניהול רשת מרכזי עבור דפוסי עבודה הגדלים ומתקדמים של המשתמשים.
Red Hat Virtualization 4, שנבנתה על Red Hat Enterprise Linux, תוכננה להשתלב בקלות עם השקעות קיימות ב- IT, תוך אספקת בסיס להטמעה של טכנולוגיות מתפתחות, כולל יישומי קונטיינר ויישומי ענן מובנים.

במרכז הפיתוח של רד-האט ברעננה עובדת קבוצת מהנדסים על הדור הנוכחי והדור הבא של Red Hat Virtualization, בהמשך ישיר לפיתוח KVM שבוצע במסגרת חברת קומראנט ונרכשה ע"י רד האט. תכונות מתקדמות של KVM מפותחות ברד האט ישראל בשיתוף פעולה עם מערכת הניהול Red Hat Virtualization 4. בזכות הידע הייחודי שרכשו לאורך השנים, פותחו ברד האט ישראל יכולות מתקדמות ששולבו ב-Red Hat Virtualization 4 בתחומים רבים ולאורך שכבות התוכנה, מרמת התצוגה ועד לנתונים. הפיתוח מתבצע ב-Java ו-Python, תוך הקפדה על שיתוף מלא של תהליכי הפיתוח והקוד בפרויקט oVirt, שהוא גרסת הקוד הפתוח של Red Hat Virtualization.

בעוד וירטואליזציה נשארת רכיב מרכזי של תשתית חוות השרתים (Data Center), צרכי לקוחות סביב הטכנולוגיה מתפתחים במהירות. יתכן כי ארגונים שרק מתחילים בהטמעת וירטואליזציה, ירצו פלטפורמה מלאה, זריזה וגמישה (agile), המאמצת יעילות וסטנדרטים פתוחים של פעילות בין-מערכתית, בעוד ארגונים שכבר הטמיעו טכנולוגיות וירטואליזציה, מודאגים יותר ויותר מהשקעתם בגלל עלויות, מגבלות ביצועים, או חוסר תאימות.

Red Hat Virtualization 4 נועדה לתת מענה לתרחישים מתפתחים אלה עם פלטפורמה מבוססת על סטנדרטים פתוחים, המספקת פתרון רב עוצמה וגמיש עבור התקנות חדשות, ועוזרת למשתמשי וירטואליזציה קיימים לעבור לפתרון פתוח ומתרחב.הפלטפורמה כוללת גם hypervisor רב עוצמה (Red Hat Virtualization Host), ומנהל משאבי וירטואליזציה מבוסס-web (Red Hat Virtualization Manager) לניהול תשתית הווירטואליזציה של ארגון.

הפלטפורמה מציגה יכולות חדשות ומשופרות סביב ביצועים והתרחבות; ניהול ואוטומציה; תמיכה ל- OpenStack ו-Linux Containers; אבטחה ואמינות; ניהול רשת מרכזי באמצעות ממשק תכנות יישומים (API) חיצוני של צד שלישי.

Red Hat Virtualization משולבת גם עם Red Hat Satellite – פתרון ניהול מערכות של רד האט, כולל תשתית והקצאת אורחי מכונה וירטואלית.

גונאר הלקסון, מנהל מוצרי לינוקס ווירטואליזציה ברד האט, אמר: "לקוחותינו ממשיכים להסתמך על וירטואליזציה כחלק חיוני במאמצי מודרניזציית מרכזי הנתונים שלהם, תוך שימוש בה גם כדי לסייע בגישור לעומסי עבודה חדשים מבוססי ענן ומבוססי קונטיינר.
Red Hat Virtualization מספקת את החיסכון הכספי, הביצועים והאג'יליות הדרושים ברחבי יוזמות תשתית מסורתיות וחדשות".

גארי צ'ן, מנהל מחקר למחשוב מוגדר תוכנה ב-IDC אמר: "בעוד וירטואליזציה נשארת בסיס מרכזי עבור מרכז הנתונים המודרני, צרכי לקוחות מתפתחים במהירות ודורשים יותר מאשר רק וירטואליזציה של עומסי עבודה מסורתיים. פלטפורמות וירטואליזציה מודרניות נדרשות לתת מענה לתרחישים סטנדרטיים אלה, תוך סלילת הדרך עבור ההופעה של קונטיינרים וירטואליים ומחשוב ענן, היבטים מרכזיים להם Red Hat Virtualization יכולה לתת מענה באופן פתוח ומתרחב".

 

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות