רדוור הופכת את ההגירה ממרכז נתונים ל-Microsoft Azure לקלה יותר

0

רדוור, ספקית מובילה של פתרונות אבטחת סייבר ואספקת יישומים (Application Delivery), הודיעה כי גרסת התוכנה הוירטואלית של ה- Alteon NG ממשפת פתרונות ה- Application Delivery Controller (ADC) –זמין כעת על גבי סביבת הענן של Microsoft Azure לעסקים שצריכים לשלב פתרונות אספקת יישומים במסגרת פריסת הענן שלהם. ה – Alteon NG מגיע כעת עם כלי הגירה משולבים שהופכים את ההעברה של שירותי ה-ADC מסביבת מרכז הנתונים המקומי לענן, לפשוטה וקלה לביצוע.

מכשיר ה-Alteon NG הווירטואלי של רדוור (Alteon NG VA) עבור Azure מאפשר לארגונים להריץ יישומים ברחבי תשתיות הענן הפרטיות והציבוריות, תוך שיפור איכות החוויה (QoE-quality of experience) הכוללת עבור משתמשים הניגשים ליישומים עסקיים באמצעות יכולות איזון העומסים וניהול התעבורה שלו.

מכשיר ה-Alteon NG הוירטואלי של רדוור, מספק גמישות יוצאת דופן, יחס עלות-ביצועים גבוה ביותר, ויכולות ADC ברמת הדור הבא, דבר המאפשר למנהלי טכנולוגיית מידע נצילות גבוהה בפריסת היישום שלהם על גבי הענן של Microsoft Azure.
Alteon NG VA עבור Azure תומך בדרישות התפקודיות המורכבות של יישומים עסקיים, החל בשכתובי שכבה 7, טיפול מהיר בתעבורת תקשורת מקודדת SSL ואבטחת יישומי רשת מלאה.

כעת, באפשרותם של ארגונים להעביר שירותי ADC הלוך וחזור בין מרכז הנתונים הפרטי שלהם לבין הענן בלחיצות כפתור בודדות. באמצעות שימוש בערכת האוטומציה vDirect של רדוור, מנהלי טכנולוגיית מידע יכולים להפוך את קריאות המעבר לאוטומטיות, בלא חשיבות למיקומו של ה-ADC – מרכז הנתונים הפרטי שלהם, Azure, או פתרון ענן אחר – ולהעבירן בקלות הלוך וחזור מסביבה אחת לאחרת.

"כלי ההגירה המשולב מוסיף לערכו של ה-ADC מבוסס-הענן" אמר דניאל לקייר, סגן-נשיא ADC ברדוור. ה-Alteon NG הווירטואלי, עבור Microsoft Azure משלים את מחזור החיים של היישום העסקי, ומאפשר לארגונים להגדיל ולכווץ במהירות ובקלות את קיבולת תשתית היישומים שלהם לפי דרישה. העבודה תחת מודל של "שלם לפי צריכה" מסייעת לארגונים להפוך את השקעתם הראשונית ואת העלויות התפעוליות המתמשכות שלהם למיטביות ביותר."

נוסף על כך, Alteon NG VA עבור Azure מפקח על ביצועי היישום ומספק דוחות זמן אמת על חוויית המשתמש, תוך אפשור שליטה מלאה על אבטחת רמת השירות (SLAs) באספקת יישומים שמסופקות בפריסות הענן. חומת האש המוטמעת שלו ליישומי רשת (WAF) והאצת היישומים החדשנית שלו מבטיחות כי היישום יישאר מהיר ובטוח על גבי Azure.
"אנו שמחים להפוך את המכשיר הווירטואלי Alteon NG של רדוור לזמין ב-Microsoft Azure Marketplace על מנת לסייע ללקוחות לשפר ביצועים עבור יישומים עסקיים", אמר אנדריאה קרל, מנהל התקשורת המסחרית בחברת מייקרוסופט. "היכולת להעביר בקלות שירותי ADC בין מרכז נתונים לבין הענן מאפשרת לארגונים לצייד, בקלות רבה יותר מאי פעם, את סביבת הענן שלהם בפתרונות המתאימים לצרכים העסקיים שלהם."

הפתרון של רדוור שומר על גמישות בין מרכזי נתונים פרטיים וסביבות ענן שונות באמצעות שילוב של תאימות יכולות מלאה לרוחב כל תצורות מכשירי ה-Alteon NG ADC – גם מכשירים פיזיים, גם וירטואליים וגם בתצורת ענן, יחד עם כלי אוטומציה. באמצעות האוטומציה, מקבלים הארגונים ניידות מיידית של שירות ה-ADC מסביבה לסביבה ויכולים לפשט את כל מטלות ניהול מחזור החיים של ה-ADC ללחיצת כפתור אחת.

Alteon NG VA עבור Azure זמין באמצעות מודל "הבא רישיון משלך" (a bring-your-own-license BYOL) המשתמש בתהליך הפעלה פשוט במסגרת Azure Marketplace.

למידע נוסף, בקרו ב-Alteon NG VA עבור Azure.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות