קימטה מכריזה על הזמינות המסחרית של שירותי הגישה לאינטרנט הסלולרי ™KĀLO

0

שירותי התקשורת הלוויינית קאלו למסופי הלוויינים עם ההיגוי החשמלי והמסך השטוח היחידים בעולם שזמינים מסחרית
רדמונד, וושינגטון, ולוקסמבורג, 14 בדצמבר 2017, (BUSINESS WIRE) :
קימטה — חברת התקשורת שמקיימת את ההבטחה של קישוריות סלולרית גלובלית — ו-Intelsat S.A. (NYSE:I) — המפעילה של הרשת הגלובלית הראשונה בעולם — הודיעו שהגישה לאינטרנט Kymeta KĀLO זמינה עכשיו עם כיסוי ג"ג ראשוני רחב. קימטה מגדירה מחדש את אופן הרכישה של שירותי לוויינים באמצעות שירותי האינטרנט קאלו, והופכת את הקנייה של תקשורת ניידת לקלה כמו קנייה של חבילת סלולר.
שירותי האינטרנט קאלו, שמופעלים על ידי הרשת IntelsatOne® Flex, מספקים קישוריות רחבה כשמחברים אליהם את מסופי הלוויינים עם ההיגוי החשמלי והמסך השטוח היחידים בעולם שזמינים מסחרית מתוצרת קימטה וגם פתרונות מסופי לוויינים אחרים. המסופים Kymeta™ KyWay™ ומודולי תת המערכת של האנטנה mTennau7 פותחים שווקים חדשים לתעשיית הלוויינים ומאפשרים לארגונים שצריכים גישה לאינטרנט סלולרי עם פס רחב לעשות עסקים תוך כדי תנועה. למגזרים שבאופן מסורתי היה להם קושי לגשת לאינטרנט אמין ונגיש כספית בעבר — מכוניות מחוברות, אנרגיה מתחדשת, דיג מסחרי, רכבות, אוטובוסים ועוד — קאלו מספק פתרון יחיד במינו.
"באמצעות קאלו, קימטה מספקת שירות אינטרנט סלולרי של עד 4 Mbps בחבילות המוכרות של לפי ג'יגה-בייט", אמר דושיאנט סוקהיג'ה, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, היחידה העסקית קאלו, קימטה. "ההשקה של קאלו מהווה שינוי מהפכני באופן שבו רוכשים ומספקים שירותי לוויינים. שירותי קאלו מספקים רשת מדרגית, גמישה, עתירת ביצועים עם קצב העברה גבוה ועם נוכחות ג"ג רחבה, ואנחנו עושים זאת עם חבילות שירות שקל לקנות אותן כמו שקונים חבילות סלולר".
השותפות בין קימטה ואינטלסאט מביאה תקשורת סלולרית למקומות בהן לא הייתה מעולם. "המשתמשים דורשים קישוריות שאי אפשר לספק באמצעות הרשתות המסורתיות", אמר מרק רסמוסן, סגן נשיא ומנהל כללי, סלולר, אינטלסאט. "המניע להשקעה שלנו בקימטה היה הרצון לפשט ולהאיץ את הגישה לקישוריות משתלמת, תוך חיבור בין רשת לוויינים גלובלית פורצת דרך ומסוף לוויינים פורץ דרך. קאלו הוא ההוכחה שהטכנולוגיה שלנו והחידושים במודל העסקי משחררים יישומים חדשים וגדולים יותר".
קאלו מושלם למצבים בהם חברות צריכות תמחור עקבי להוצאות התפעוליות בשירותי האינטרנט הסלולרי והנייח הגלובליים שלהן. הפריסות הראשוניות של קאלו כוללות סביבות קבועות כמו אתרי בנייה, סביבות בהפסקה כמו רכבי RV (קרוואנים) וסביבות ניידות כמו רכבות וכלי שיט קטנים. לקוחות — כולל המומחים לשירותי תעשיית האנרגיה המתחדשת ב-FMC GlobalSat — ביצעו הערכות טרום זמינות של קאלו וראו את ההבדל ממקור ראשון.
"הטכנולוגיה Kymeta mTenna™ יחד עם שירותי האינטרנט קאלו הגיוניים עבור תעשיית האנרגיה המתחדשת, ועבור כל תעשייה אחרת שצריכה תקשורת סלולרית עם פס רחב", אמר אדם פרגוסון, מנהל טכנולוגיות ראשי, FMC GlobalSat. "הצלחנו להפעיל את קאלו מרחוק למסוף KyWay שפרסנו בשטח. אני עובד בתעשיות האנרגיה והתקשורת יותר מעשור וזה תהליך ההספקה וההפעלה הקל ביותר שחוויתי מעולם. שירותי האינטרנט קאלו פותחים עולם של אפשרויות שלא היו אפשריות עד עכשיו".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות