קיידנס מכריזה על שיתוף פעולה עם Alango Technologies הישראלית

0

החברות ישתפו פעולה במטרה לספק את ה-VCP (חבילות תקשורת קולית) וה-VEP (חבילות שיפור קול) החדשות ביותר של אלנגו עבור מעבדי ה-HiFi DSP של Cadence Tensilica המיועדים ליישומי שמע, קול ודיבור.
ה-VCP של אלנגו היא חבילת תוכנה אוניברסלית של טכנולוגיות עיבוד אותות דיגיטליים עבור יישומי קול. החבילה מאפשרת תקשורת דו-כיוונית ונטולת רעשים איכותית עם טלפונים סלולריים, ערכות דיבורית לרכב, רמקולים ואוזניות בלוטות', התקנים המופעלים על ידי קול, מערכות אינטרקום תעשייתיות וסוגים נוספים של מסופי קול.

ה-VET כולל שורה של טכנולוגיות תוכנה המורכבת ממערך מיקרופונים עם עיצוב אלומה וביטול רעשים, התומך בשיפור זיהוי דיבור עם טווח מרחק מוגדל עבור מוצרי הבית החכם, טלפונים סלולריים ויישומים נשלטי קול ברכב. ניתן לבנות את תצורת המערך ממיקרופון אחד ועד 16 מיקרופונים, תלוי בסוג השימוש ובמשאבי המחשוב הזמינים. ה-VCP8 וה-VEP הותאמו לפעול ביעילות על ה-HiFi DSPs והם מאופיינים בהשהייה נמוכה (TX/RX), גודל קוד קטן ועומס נמוך על המעבד.

מעבדי ה-HiFi של Tensilica הם בשימוש הנרחב ביותר בתחומי השמע, הקול והדיבור, עם תמיכה של למעלה מ-200 חבילות תוכנה מוכחות, יותר מ-85 שותפי תוכנה בתכנית שותף ™ XTensions Tensilica ולמעלה מ-75 חברות מוליכים למחצה ויצרני OEM מהמעלה הראשונה שבחרו להשתמש במעבדי ה- HiFi במוצריהם.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות