קיידנס ומלאנוקס משתפות פעולה: מציגות יכולת הפעלה הדדית של PCI Express(R) 4.0 ל-IP הפיסי של קיידנס

0

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) מודיעה על שיתוף פעולה עם חברת מלאנוקס טכנולוגיות להדגמת יכולת הפעלה הדדית )של PCI Express® (PCIe® 4.0 מרובה נתיבים בין ה PCIe PHY 4.0 של מלאנוקס לבין ה-IP הפיסי מרובה הפרוטוקולים והקישורים Multi Link and Multi Protocol PHY של קיידנס.
ה-IP של קיידנס ממומש בתהליךFinFET Plus (16FF+) של TSMC. לקוחות המבקשים לפתח ולפרוס מרכזי נתונים ירוקים מהדור הבא, יוכלו מעתה להשתמש בפתרוןIP מוכח בסיליקון מבית קיידנס לצורך אינטגרציה מיידית ויציאה מהירה ביותר לשוק.
קיידנס ומלאנוקס השיגו את תוצאות ה-16Gbps עם ארבעה נתיבים המריצים תנועה בו-זמנית, תצורה אופיינית עבור הדור הבא של השרתים, האחסון וציוד הרשתות. מלאנוקס וקיידנס תכננו ממשק פיסי (PHY) שעולה על הדרישות של PCIe 4.0 במונחים של הפסד הטמעה (Insertion Loss), ובמקביל מציע BER (קצב שגיאות-ביט) נמוך מ-10-15. בנוסף, מציעה קיידנס דגמי AMI (ממשקי מידול אלגוריתמי) מוכחים בסיליקון לצורך שימוש ביחד עם טכנולוגיות Sigrity™ של החברה כדי ליצור תכנוני שבבים, מארזים ולוחות המספקים שלמות אותות מצוינת שמסייעת בהתמודדות עם פגיעות כמו עירוב-דיבור (crosstalk) וסטיית הפסד הטמעה.
"שימוש ב PCIe 4.0 תאפשר ליישומי מרכזי נתונים לנתח יותר נתונים ולהשיג תובנות בזמן אמת", אומר גלעד שיינר, סגן נשיא לשיווק במלאנוקס. "יכולת ההפעלה ההדדית המוצלחת עם קיידנס מוכיחה את הגידול במשתמשי פתרונות חומרה של PCIe 4.0 של פתרונות חומרה, ומסמלת ציון דרך חשוב בדרך לבניית מרכזי נתונים מחוברים של Ethernet או InfiniBand המבוססים על PCIe 4.0".
"כחברה פעילה בקבוצת PCI-SIG ממשיכה קיידנס לחדש ולפתח IP שתומך בתקני ה-PCIe החדשים ביותר", אומר יו דורדן, סגן נשיא לשיווק בחטיבתDesign IP בקיידנס. "שיתוף הפעולה שלנו וההדגמה של יכולת ההפעלה ההדדית עם מלאנוקס מעניקה ללקוחות שלנו את הבטחון שפתרונותינו בתחום PCIe 4.0 הינם מוכחים ומוכנים לשילוב בתכונוני הלקוחות בהצלחה וברמה נמוכה של סיכון".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות