פרולוגי'ק תפיץ את פתרונות אבטחת המידע של Ivanti

0

חברת פרולוג'יק (Prologic), המתמחה בייעוץ, יישום והטמעה של פתרונות לתחומי תשתיות מחשוב, אבטחת מידע, והפצה של פתרונות טכנולוגיים, חתמה על הסכם הפצה ושיווק של פתרונות חברת הטכנולוגיה Ivanti בשוק הישראלי.
חברת Ivanti, לשעבר Landesk, הינה ספקית של פלטפורמה אחודה לניהול משאבי ה-IT המתמחה בין השאר בפתרונות לתחומי אבטחת מידע והגנת סייבר – בדגש על אבטחת וניהול של נקודות הקצה הארגוניות. סוויטת פתרונות החברה בתחום אבטחת וניהול נקודות הקצה כוללת אנטי וירוס, הצפנה של הדיסקים, הפצת תיקוני תוכנה (Patch Management), דיווחי פגיעויות, ועוד. בתחום בקרת אפליקציות (Application Control for Endpoints) הסוויטה כוללת פתרונות לבקרת גישה, אכיפה וניהול מדיניות גישת עובדים לאפליקציות הארגוניות, ועוד. בנוסף כוללת הסוויטה פתרונות לניהול הבקרה והגישה למכשירים מרוחקים – אבטחת ATM, נקודות מכירה, קיוסקים ועוד.
חברת Ivanti הינה תוצאה של מיזוג שהתבצע בתחילת השנה בין החברות Landesk ו-HEAT Software. שתי החברות היו פעילות במשך כ-30 שנים בתחומי פתרונות ניהול ה-IT. Landesk אף הוכרה על ידי גרטנר כמובילה (Leader) בין השאר בתחומים של endpoint protection, ו-enterprise mobility management. במהלך השנים ביצעה Landesk רכישות של חברות להרחבת פורטפוליו המוצרים שלה, בדגש על חברות בתחומי אבטחת המידע, בהן החברות: Wavelink, Shavlik, Xtraction Solutions, וחברת AppSense. החברה גם רכשה בשנת 2014 את חברת LetMobile הישראלית, שגם הפכה למרכז מו"פ מקומי של החברה.
כיום מועסקים ב-Ivanti למעלה מ-2,000 עובדים ברחבי העולם. היא מפעילה 36 משרדים ב-23 מדינות, פעילה באמצעות שותפי הפצה ואינטגרציה בעשרות מדינות נוספות, והיא מנהלת למעלה מ-250 מיליון נקודות קצה – מחשבים, שרתים ומכשירי מובייל – באלפי ארגונים.
פרולוג'יק הינה חברה מובילה בתחום תשתיות המחשוב, המספקת שירותי אינטגרציה, מיקור חוץ, ושירותי ייעוץ מתמחים (Professional Services). כמו כן, החברה מפעילה פעילות ייעודית המתמחה בייצוג של חברות טכנולוגיה בינלאומיות בשוק המקומי.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות