פלאפון זכתה במכרז חשכ"ל לאספקת iphone X לעובדי מדינה

0

פלאפון זכתה במכרז חשכ"ל לאספקת iphone X לעובדי מדינה
• כזכור, לפני כשנה וחצי זכתה פלאפון במכרז החשכ"ל לכלל שירותי הסלולר של עובדי המדינה
• שובר שיאים: מיום השקת ה-iPhone X נמכרו בפלאפון יותר מ-10,000 מכשירים
• ישראל אייבי, סמנכ"ל החטיבה העסקית בפלאפון: "אנו מודים לחשב הכללי שזכינו באמנו שוב. פלאפון שמחה לספק שירות מקצועי, אטרקטיבי ואיכותי למעסיק הגדול במדינה ותעשה זאת גם בעתיד"
חברת פלאפון זכתה במכרז של החשב הכללי במשרד האוצר למכירת מכשיר ה-iPhone X לעובדי מדינה. בעקבות הגעתו של מכשיר הדגל הנחשק של Apple לישראל יצא החשכ"ל במכרז למכירת מספר מכשירים בולטים בהם ה-iPhone X אליו ניגשו מרבית מפעילות הסלולר והיבואנים הרשמיים. כאמור לאחר הליך מכרז מעמיק נבחרה פלאפון מבין כלל המשתתפים.

מדובר בלקוח של מעל 100 אלף עובדים אשר יוכלו לרכוש את מכשיר הדגל החדש של חברת Apple דרך פלאפון. הזכייה הנוכחית של פלאפון מצטרפת לזכייה הכללית במכרז של החשכ"ל ביולי 2016, אז נבחרה לספק את כלל שירותי הסלולר (שיחות ודאטה) של עובדי המדינה.

ה-iPhone X זכה להצלחה מסחררת ושבר שיאים בפלאפון. מיום השקתו נמכרו למעלה מ-10,000 מכשירים, כאשר רק בסוף השבוע הראשון של המכירה המוקדמת, עוד טרם להשקה, נמכרו יותר מאלף מכשירים.

ישראל אייבי, סמנכ"ל החטיבה העסקית בפלאפון: "אנו מודים לחשב הכללי שזכינו באמנו שוב. פלאפון שמחה לספק שירות מקצועי, אטרקטיבי ואיכותי למעסיק הגדול במדינה ותעשה זאת גם בעתיד".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות