פייסבוק עדכנה את אזור יסודות הפרטיות

0

פייסבוק עדכנה את אזור "יסודות הפרטיות", על-מנת להקל על אנשים למצוא את הכלים, שמאפשרים להם שליטה במידע שלהם בפייסבוק.

אזור "יסודות הפרטיות" בנוי כעת באופן פונקציונאלי יותר וכולל נושאים מובילים, על סמך השאלות הנפוצות ביותר בקרב משתמשים הנוגעים לפרטיות ולאבטחה. האזור אורגן מחדש על בסיס משוב המשתמשים, כך שכעת קל יותר למשתמש למצוא מידע כיצד להגן על פרטיותו. אזור "יסודות הפרטיות" כולל 32 מדריכים אינטראקטיביים הזמינים ב -44 שפות – כולל עברית.

"יסודות הפרטיות" מספק טיפים לאבטחת חשבון הפייסבוק, ולהבנה של המשתמש לגבי מי יכול לראות את הפוסטים שפרסם וכיצד נראה הפרופיל שלו לאחרים. זאת כחלק מהמאמץ הכללי של פייסבוק להבטיח שלמשתמש יש את כל המידע הנחוץ לו כדי לחלוק מה שירצה רק עם האנשים שהמשתמש מעוניין שיוכלו לראות מידע זה.

בנוסף לאזור "יסודות הפרטיות", בדיקת פרטיות של פייסבוק מאפשרת באמצעות מספר צעדים מהירים, לוודא שרק אנשים שהמשתמש מעוניין שיראו את הדברים שהוא חולק בפייסבוק יכולים לעשות זאת, לבדוק באילו אפליקציות אתה משתמש, את הפרטיות של מידע בסיסי בפרופיל שלך, בדיקה לגבי מי רואה את הפוסטים שלך וכן יכולת הגברת אבטחת החשבון על ידי הפעלת אישורי התחברות – המשתמש יקבל קוד אבטחה ייחודי בכל פעם שיתחבר לחשבון הפייסבוק שלו ממכשיר חדש.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות