פוחדים להזמין מהאינטרנט?

0

רוצים להזמין בגדים, לפטופ, צעצועים לילד מהאתרים באינטרנט אבל פוחדים לתת כרטיס אשראי? לא מבינים את העלויות?
BUYTHEWEB יעשו בשבילכם את העבודה!
כמה פעמים שמעתם שמישהו הזמין תחפושת לילד מסין? קנה לפטופ בארה"ב או אפילו ויטמינים? המסחר באינטרנט שוקק חיים אך לא מעט ישראלים חוששים מהונאות, מנתינת פרטים אישיים וכרטיסי אשראי ומרגישים שהם "מחוץ למסיבה".
כעת, זה משתנה. כל אחד יכול להזמין מחו"ל באחריות ובביטחון. חנות חדשה – BUYTHEWEB מבטיחה לשנות את חוקי המשחק בתחום הקניות באינטרנט. מעתה, ניתן לשלם על רכישות באינטרנט במזומן, בלי לתת פרטים מזהים לכל מיני אתרים ובלי מילוי טפסים מיותרים וכל זה במקום אחד, נוח ומזמין.
BUYTHEWEB הוא קניון של אפשרויות להזמנת דברים מחו"ל – מוויטמינים, גאדג'טים, בגדים ועד חיפוש והשוואת כרטיסי טיסה. ממצלמות ומוצרים מקצועיים לעסק ועד ייבוא רכב וכלי תחבורה וכל זאת ללא טפסים וביורוקרטיה, עם תמיכה לאורך כל התהליך של חברה לעמילות מכס. לא משנה מה תרכשו ובאיזה סכום, עם BUYTHEWEB אתם לא לבד.
החנות ממוקמת בבן גוריון 18, רמת גן והיא ראשונה מסוגה בפרויקט של חווית משתמש עבור רוכשי האינטרנט במקום פיזי, "קניון וירטואלי". במקום נמצאים יועצי מכירות מיומנים החיים את עולם האינטרנט ויודעים לייעץ בצורה מקצועית ובצורה המתאימה ביותר ללקוח הנמצא מולם. בחנות ישנם טאבלטים ומחשבים ניידים בהם ניתן לגלוש בכל אתרי הקניות בארץ ובעולם ולראות את כל מבחר המוצרים שיש ל"קניון הווירטואלי" להציע. הלקוח בוחר כל מוצר שרק עולה בדעתו ללא הגבלה של סכום מינימלי. היועצים בחנות יבצעו את ההזמנה המבוקשת וגם ידאגו לתהליך היבוא מביצוע ההזמנה ועד לקבלת המשלוח.
את האתר הקימה ג'ני בקר, יזמית בנשמה, מתוך כוונה להנגיש את עולם הקניות הווירטואלי לכל אדם. לשיטתה של בקר, אין סיבה שחלק מהאנשים יוכלו לרכוש מוצרים דרך האינטרנט ולחסוך הון ואילו אחרים, החוששים או אינם יודעים כיצד לבצע זאת, יחמיצו את האפשרות. כך, הורדת יוקר המחיה, ע"י הזמנת מוצרים מחו"ל תגיע לכולם.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות