פוג'יטסו משפרת את הפרודוקטיביות העסקית עם טאבלט STYLISTIC Q738

0

שילוב בין ניידות של טאבלט עם פרודוקטיביות של של מחשב נישא
- טאבלט STYLISTIC Q738של Fujitsu מוביל קו חדש של טבלטים ניידים, המציעים למשתמשים עסקיים מגוון מצבי עבודה
- תכנון עמיד במיוחד מבטיח התאמה של הטאבלט למגוון סביבות עבודה
- Fujitsu מציעה קו מקיף של טאבלטים 2 ב-1, המבוססים על מעבדי Intel® Core™ החדשים ביותר מהדור השמיני והתאמה למגוון רחב של צרכים עסקיים ניידים, ממשרד נייד וגמיש עד ליישומים מתמחים

Fujitsu משיקה את טאבלט Fujitsu STYLISTIC Q738 – שילוב של עמידות יוצאת דופן עם ניידות של טאבלט ופרודוקטיביות של מחשב נישא, אשר הופכים את ה-STYLISTIC Q738 לבחירה האידיאלית לסביבת עבודה ניידת ועתירת ביצועים.
כהתקן שתוכנן לפעול בתנאים קשים, ה-STYLISTIC Q738 מסוגל לעמוד בנזקים כגון מכות ונפילות בשוגג הנגרמות תוך כדי תנועה הודות למעטפת מגנזיום ולקצוות מוקשחים. צג Full-HD מולטי-טאץ' רחב של "13.3 מגיע עם ציפוי נגד סנוור וניתן להשתמש בו גם באור שמש ישיר. מעבד Intel® Core™ מהדור השמיני מספק ביצועים מקבילים לביצועי מחשב נישא. עם משקל המתחיל ב-789 גרם בלבד, ה-STYLISTIC Q738 הוא התקן קל לנשיאה אך עוצמתי. חיי סוללה שמספיקים ליום שלם מעניקים למשתמש את החופש לעבוד מכל מקום ובכל עת.
התכנון החסון של ה-STYLISTIC Q738 הופך אותו למכשיר האידיאלי ליישומים משרדיים, במיוחד במגזרים כגון שירותי בריאות או שירותים פיננסיים, שבהם המשתמשים נושאים עמם את ההתקן במשך כל היום בסביבות עבודה שונות. ניתן לרכוש אותו עם מערכת הפעלה Microsoft Windows Pro10 או Windows 10 Home והוא כולל אבטחה מתוחכמת ברמה ארגונית, לרבות אופציה להזדהות עם טביעת אצבע או קורא כרטיס חכם.
בגזרת הקישוריות, ה- STYLISTIC Q738מתהדר במפרט עשיר: בנוסף למודול 4G/LTE אופציונלי, הוא מציע כניסת USB type C לשימוש עם משכפלי יציאות (port replicator). מתקן עגינה ותאורה אחורית של המקלדת מאפשרים עבודה ארגונומית והתחברות קלה לרשתות ארגוניות.

 
רענן ביבר, מנהל Fujitsu ישראל: "התקנים חזקים וגמישים ממלאים תפקיד חשוב בטרנספורמציה הדיגיטלית של מקומות העבודה. מחקרי אנליסטים מעידים שהתקני 2 ב-1 ידורגו השנה כאחת הקדימויות הראשונות בהוצאות מחשוב ארגוניות, ככל שחברות שואפות להגדיל את הפרודוקטיביות, הניידות והגמישות של העובדים. ההתקנים האלה מציעים לא רק מגוון מצבי עבודה אלא מאפשרים גם סגנונות עבודה חדשים ומודרניים, הן במשרד והן תוך כדי תנועה. הם תומכים גם בשיתוף פעולה ושיתוף מידע מאובטחים בין צוותים. Fujitsu מציעה מגוון רחב של התקנים עתירי ביצועים, הממלאים את צורכי המשתמשים ויוצרת כלי עבודה מוכנים לעתיד ומושלמים בצורתם ובפונקציונליות שהם מספקים."
LIFEBOOK T938 וטאבלט 2 ב-1 LIFEBOOK P728 המתקפל ב-360 מעלות
Fujitsu השיקה היום גם את LIFEBOOK T938, מחשב נייד קונברטיבל ואת LIFEBOOK P728, טבלט 2 ב-1 המתקפל ב-360 מעלות, המצוידים במעבדיIntel® Core™ החדשים ביותר מהדור השמיני. ל-LIFEBOOK T938 הוסיפה Fujitsu מצלמה אחורית של 5 מגה פיקסל המאפשרת לצלם תמונות ווידיאו בדיוק כמו בטלפון נייד, בעוד שהמצלמה הקדמית אופטימלית לוועידות וידיאו.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות