פוג'יטסו משיקה שני דגמים חדשים של מחשבי מחברת קלים וחזקים במיוחד

0

פוג'יטסו מציעה ניידות ללא מתחרים עם שני דגמי
Superior חדשים – LIFEBOOK U937
פוג'יטסו השיקה את מחשב הדגל שלה בקטגוריית מחשבי המחברת באזור אירופה, המזרח התיכון, אפריקה והודו. מחשב זה, שהינו המהדורה הבינלאומית של דגם LIFEBOOK U937 שוקל 920 גרם בלבד והוא הדגם הקל והנייד ביותר בקו המחשבים הניידים של פוג'יטסו. הוא מצטרף למועדון אקסקלוסיבי של מחשבי מחברת במבנה צדפה, השוקלים פחות מקילו אחד ומספקים יותר מ-15 שעות של חיי סוללה.
ה-LIFEBOOK U937 מתאפיין בעוצמה וקישוריות וביצועים חזקים. הוא מצויד במעבד Intel® Core™ i7 מהדור השביעי והחדש ביותר של מעבדי Core, כונני סוליד סטייט ומערכת הפעלה Microsoft Windows 10 Pro. כל אלה הופכים אותו לבחירה המושלמת למנהלים עסוקים הזקוקים ליותר מטאבלט כאשר הם בנסיעות. עם מקלדת מלאה, צג מגע "13.3 וקישוריות 4G/LTE, ה-LIFEBOOK U937 מספק את החופש לעבוד מכל מקום ובעל עת.
ה-LIFEBOOK U937 כולל אבטחה ביומטרית כסטנדרט עם אפשרות בחירה בין קורא טביעות אצבע או PalmSecure של פוג'יטסו, המאמת את זהות המשתמש לפי הורידים בכף היד. הגנה נוספת מספק קורא SmartCard משולב והצפנת TPM 2.0. מארז מגנזיום סולידי מבטיח שה-LIFEOOK U937 הדקיק יהיה חסון גם מבחוץ.
במחשבים ניידים קלים רבים המשתמשים נאלצים להתפשר על חיי סוללה קצרים, ביצועים נמוכים יותר או קישוריות מוגבלת ו"להסתדר" עם פתרונות כגון דונגל או יציאות חיצוניות. אלתורים כאלה אינם דרושים ב-LIFEBOOK U937 המעניק יותר מ-15 שעות של חיי סוללה ומתהדר במערך ממשקים מלא לרבות LAN ומחבר HDMI, קישוריות WLAN / WWAN משובצת ובלוטות'. לנוחות משופרת, פוג'יטסו מציעה התקן המשכפל יציאות USB Type-C המאפשר חיבור צג חיצוני, עכבר ופריטים אחרים של ציוד היקפי.
רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו בישראל: "בעבר מנהל שחיפש מחשב מחברת נייד נאלץ להתפשר על משקל, ביצועים, חיי סוללה או אבטחה. כעת אין צורך להתפשר על כלום משום שפוג'יטסו השיגה פריצת דרך עם מחשב מחברת, המספק את כל אלה בהתקן אחד. בפיתוח
ה-LIFEBOOK U937 הבאנו בחשבון כל גרם והתמקדנו ביצירת דגם שישקול הרבה פחות מקילוגרם אחד. אנו גאים להשיק מחשב מחברת "13.3 המכיל את כל הדרוש במבנה צדפה לרבות זיהוי ביומטרי כסטנדרט וסוללה שמחזיקה מעמד הרבה מעבר ליום עבודה ארוך ביותר. כל היתרונות האלה מוגשים ללקוחותינו במשקל של 920 גרם בלבד.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות