פוג'יטסו מרחיבה את היצע הגנת הנתונים עם Veritas NetBackup Appliance

0

-          פוג'יטסו מציעה את הקו המקיף ביותר של התקני גיבוי ממוקדים ומשולבים

-          קו המוצרים המשופר מספק פתרונות לכל תרחישי הגיבוי והגניזה

-          ההתקנים המשולבים מספקים פתרון מקיף לגיבוי והתאוששות מאסון ומבוססים על תוכנת Veritas NetBackupעטורת הפרסים

 פוג'יטסו הוסיפה את התקן Veritas NetBackup לקו מוצריה וכעת מספקת את מבחר פתרונות הגנת הנתונים הרחב ביותר בתעשייה. בכל רמות המורכבות או הדרישות המיוחדות של נוף הנתונים הארגוני, פוג'יטסו מספקת את הכלים הדרושים לגיבויומעניקה ללקוחות את שלוות הנפש בעולם הדיגיטלי של ימינו. כיום, כאשר ארגונים עוברים טרנספורמציה דיגיטלית, ניהול והגנת נפחי הנתונים הצומחים בהתמדה הינם קריטיים מתמיד.

 

עם הוספת התקן Veritas NetBackup לקו ETERNUS CS של התקנים ממוקדים ומשולבים, פוג'יטסו מציעה כעת ללקוחות מגוון רחב יותר של אפשרויות להגנת נתונים מכל ספק אחסון אחר. התקני הגנת נתונים אלה מסייעים בהפחתת הסיכון העסקי הנגרם מהחמצת גיבויים או מכשלים בשחזור נתונים בעקבות אסון ומצמצמים את ההסתברות להשחתת נתונים או חוסר אפשרות לקוראם.

 

NetBackup ממכן את פעולות הגיבוי והשחזור של יישומים, פלטפורמות וסביבות וירטואליות. הוא כולל יכולות מניעת כפילות (דה-דופליקציה), העתקה (רפליקציה) והגנה הרשומה כפטנט על מכשירים וירטואליים. כל אלה מסייעים בשיפור יעילות האחסון, ניצול התשתית וזמני ההתאוששות. הלקוחות יכולים לסמוך על התקני הגיבוי שיתמודדו עם מגוון רחב של דרישות עסקיות, החל מתמיכה במשרדים או סניפים מרוחקים עם צוותי מחשוב קטנים וכלה בהגנת נתונים במרכזי נתונים תאגידיים גדולים. ההתקנים מספקים גיבוי גם לתשתיות מתלכדות והיפר-מתלכדות כגון Fujitsu PRIMEFLEX  כמו גם לתשתיות מוגדרות תוכנה.

 

מייקל קיגאן, מנהל עסקי המוצרים של פוג'יטסו באירופה, המזרח התיכון, הודו ואפריקה, אמר: "אחד התנאים המוקדמים למעבר מוצלח לעסק דיגיטלי הוא להבטיח שהנתונים רבי הערך של הארגון נגישים ומוגנים. הנתונים הם הדנ"א של כל ארגון דיגיטלי ועם זאת, נחשבים למשימה קשה לניהול מאחר והם מתקיימים בזמן אמת, משתנים וגדלים כל העת. זו הסיבה שאסטרטגיית גיבוי חיונית לחברות מכל הגדלים. אנו מרחיבים את קו מוצרי הגנת הנתונים של פוג'יטסו עם הוספת התקן Veritas NetBackup. זוהי מערכת אפקטיבית וניתנת להרחבה, המגינה על הנתונים היקרים והינה פשוטה לפריסה ותחזוקה. לפוג'יטסו ו-Veritas היסטוריה ארוכה של שיתוף פעולה בהענקת שלוות הנפש ללקוחות שנתוניהם מוגנים והשקת התקן NetBackup  כחלק מקו המוצרים של פוג'יטסו היא החידוש האחרון של השותפות הארוכה והמוצלחת בינינו."

 

תוכנת  NetBackupנמצאת בשימושים של עשרות אלפי ארגונים בעולם. התקן Veritas NetBackup משלב תוכנה בפתרון מקיף אך קומפקטי לגיבוי, התאוששות ומניעת כפילות נתונים. הוא מאפשר ללקוחות להתמודד עם מגוון רחב של תרחישים כגון דה-דופליקציה מקצה לקצה של סביבות פיזיות ווירטואליות ומסייע בקיצור זמני תעבורה ברשת וגיבוי.

 

מחיר וזמינות

 

 

שני הדגמים של Veritas NetBackup  - NetBackup 5240  ו-NetBackup 5330 כמו גם  התקןNetBackup  הווירטואלי שהושק לאחרונה עבור משרדים מרוחקים, זמינים מיידית לרכישה מערוצי המכירה הישירה של פוג'יטסו ברחבי העולם. המחיר נקבע בהתאם למפרט.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות